Beluga Betting Giriş Adresi

iddaa Siteleri 22 Ocak 2015, 23:32 Beluga Betting Giriş Adresi

Merhaba arkadaşlar beluga betting yeni giriş adresi en yakın zamanda sizlere aşağıdan yayınlayacağız. Beluga Beting Türkiye’den giriş yasaklanmıştır. Beluga Betting Yeni Giriş Adresini en yakın zamanda aşağıdan yayınlayacağız. Yine Pronet Gaming Ailesine ait betvole10.com üzerinden iddaa yapabilirsiniz.

Beluga Betting iddaa sitesinden iddaa oynamak istiyorsanız yapmanız gereken dns ayarlarınızı değiştirmektir. DNS ayarlarınızın üst kısmına “198.153.192.1” Bu ip bilgilerini alt kısmına ise “198.153.194.1” bu İp bilgilerini yazarak beluga betting‘e Türkiye’den giriş yapabilirsiniz ve iddaa oynayabilirsiniz.

Beluga BETTİNG yeni giriş adresini bildirdi 28 ocak itibariyle beluga betting adresine www.belugabetting1.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

Beluga Giriş eğer hala giriş yapamıyorsanız dns ayarlarını değiştirerek beluga betting iddaa sitesine giriş yaparak iddaa yapabilirsiniz.  DNS DEĞİŞTİRME AYARLARI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ http://www.xn--bahis-irketleri-e6c.com/iddaa-sitelerine-girmek-icin-gerekli-dns-ayarlari/

belugabetting1.com

Beluga Betting Yeni Giriş Adresi

http://belugabetting11.com/

buton