Betadonis 88 – Betadonis yeni adres Betadonis88.com

Betadonis Yeni Giriş Adresi Betadonis88.com

Malta iddaa sitesi Betadonis’in Betadonis78.com adresi engellendi ve yerine Betadonis88 açıldı. Betadonis giriş için Betadonis 88 alan adını kullanabilirsiniz.

iddaa piyasaları içerisinde kendisini kabul ettirmeyi başaran önemli adreslerden biri olarak bilinen Betadonis iddaa sitesi, gerçekten de hem güvenilir hem de yüksek seviyeli sunumlarla adımlar atmaktadır. Özellikle de site içindeki her türlü bölümü birkaç dakika içerisinde kazançlı bir hale dönüştürebilme imkanı da, müşteri memnuniyeti ile pekişerek ortaya bir hayli etkili sonuçlar çıkarmaktadır. Lisansını Malta’dan almakta olan sitenin ülkemiz iddaa piyasasında da 2013 senesinden bu yana rahat bir yayın akışı sunduğunu söylemek isteriz. Ki bu akış dahilinde de Betadonis yeni adresi Betadonis88 olarak değişmiştir. Bu tarz bir değişimin sebebi ise bizim ülkemizde iddaa ile gazinonun resmi bir yükümlülüğü olmamasıdır. Hal böyle olunca da TİB pek çok siteye yaptığı gibi Betadonis 88 adresine de ulaşım engeli getirmektedir. Lakin Betadonis yeni sitesi Betadonis88 üzerinden üyelerine üstün seviyeli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bu hizmet akışları dahilinde de önemli olan şey sizlerin gönül rahatlığı içerisinde kazançlarınızı sürdürmeniz olduğu için, rahat adımları rutin bir başarıya doğru bu sitede atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bir an evvel site içindeki kayıt aşamalarınızı tamamlamak olmalıdır.

Betadonis Kapandı mı?

Hayır Betadonis kapanmadı. Siteye aktif olarak yeni adresi üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Hem de günün her anında… Şunu bilmelisiniz ki, sitenin sadece adresi yenilendi. Geri kalan bütün işleyişi kaldığı yerden müşterilerine sunulmaya devam etmektedir.

Betadonis gazino

Sitenin gazino oyunları açısından güncel ve alternatif bir oyun seçkisinin varlığından bahsedebiliriz. Bu seçki dahilinde de sizler adına şu tarz bir sıralamada bulunabiliriz;

  • Poker
  • roulette
  • 21
  • Bakarat
  • Holdem
  • Slot oyunları

Her zaman hem gazino, hem de iddaa oyunları ile bu sitede bol kazançlı günler geçirebilirsiniz. İyi talihler dileriz…

Yazı etiketleri: betadonis giriş • betadonis yeni adres

15 Haziran 2016 Yazıldı Betadonis Haber

buton