Betbex

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:25 Betbex

iddaa piyasasında adını yeni yeni duymaya başladığımız Betbex iddaa sitesi 2015 yılının Nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır. İngiltere de kurulan iddaa sitesi’nin lisans bilgileri kendi sitesinde veya internet üzerinde hiçbir mecrada paylaşılmamaktadır. Bu nedenle hangi alt yapıyı kullandığı, hangi lisans sayesinde hizmet verdiğine dair kesin bir bilgi aktarmak mümkün değildir. Bu da sitenin güvenilirliği konusunda çelişki yaratmaktadır.

Betbex Canlı iddaa

Sitenin genel kuruluş amacı her ne kadar iddaa oynatmak olsa da Betbex canlı iddaa bölümünde yer alan seçeneklere bakıldığında çok tatmin edici olmadığını söylemek gerek. Futbol, basketbol ve voleybol gibi başlıca spor dallarında iddaa oynatabilen sitede oranlar da büyük rakiplerine oranla oldukça düşük kalmaktadır. Bu nedenle kullanıcılarını pek tatmin ettiği söylenemez.

Betbex Canlı gazino

Betbex sitesi aynı canlı iddaa bölümünde olduğu gibi Betbex canlı gazino bölümünde de can alıcı avantajlar sağlamamaktadır. Yeni olması nedeni ile bu bölümde fazla seçenek bulundurmadığını düşündüğümüz sitenin ayrıca slot oyunları bölümü yer almaktadır. Canlı kurpiyerler eşliğinde oynanan canlı gazino oyunlarında herhangi bir şekilde kullanıcıları heyecanlandıracak promosyonlar bulunmuyor.

Betbex promosyonları

Betbex sitesi ilk kurulduğu günden bu yana herhangi bir şekilde promosyon sunmuyor. Özellikle ilk üyelik promosyonu ve para yatırma promosyonu iddaa sitelerinin olmazsa olmazı olsa da bu site herhangi bir şekilde kullanıcılarına promosyon hakkı tanımıyor. Betbex promosyonları şeklinde bir seçenek sitede yer almıyor.

Betbex Ödeme Yöntemleri

Betbex Para Çekme

Betbex sitesi genelinde olduğu gibi Betbex para çekme konusunda da yine açıklayıcı bir bilgi paylaşmıyor. Sitede para çekme konusunda minimum veya maksimum limit belirtilmezken sadece hangi ödeme araçlarının kullanıldığı hakkında bilgi yer alıyor. Para çekme araçları arasında en çok rağbet görenler banka havalesi, Cepbank, Ukash gibi yöntemler olurken bunlar bu sitede bulunmamaktadır. Para çekme konusunda kullanılan belirli yöntemler ise Skrill ve Visa Elecktron ile işlem sağlamaktadır.

Betbex Para Yatırma

Betbex para çekme yönteminde olduğu gibi para yatırma işleminde de herhangi bir şekilde limit kısıtlaması yaratmamaktadır. Sitede ödeme konusunda kullanılan araçlar dışında neredeyse hiçbir bilgi yer almamaktadır. Para yatırma araçları ise Skrill ve Visa Elecktron’dur.

Betbex Müşteri Hizmetleri

Betbex müşteri hizmetleri konusunda sunduğu hizmet için neredeyse yok demek doğru olacaktır. Zira sitede canlı destek hattı, müşteri hizmetleri iletişim bilgisi, mail ile iletişim veya farklı bir yöntemle müşteri hizmetlerine yer verilmemiş. Bu nedenle kullanıcıların sorunlarına cevap alabileceği hiçbir bölüm bulunmuyor. Sitede ayrıca yardım bölümü veya sık sorulan sorular bölümü de yer almıyor.

Genel Değerlendirme

Betbex güvenilir mi? Sorusunun yanıtını aradığımızda genel olarak sitenin kullanıcıya sadece iddaa ve gazino oyunları oynamak dışında bir ayrıcalık tanımadığını, promosyonlarının ve site genel künyesi hakkında bilgi vermediğini görmekteyiz. Ayrıca sitenin müşteri destek hizmetinin de olmaması büyük bir eksiklik olarak görülüyor. Sitenin geneline bakıldığında kullanıcıyı tatmin edecek veya uzun süre sitede kullanım sağlatacak bir hizmet bulunmuyor. Site tam anlamı ile güvenli demek neredeyse imkansız.

buton