Betboo 332 – Betboo giriş Betboo332

Betboo’nun giriş adresi 30 Mayıs 2016 itibariyle Betboo332 oldu. Betboo iddaa sitesindeki hesabınıza Betboo 332 üzerinden girebilirsiniz.

Betboo daha önce Betboo945 adresini kullanıyordu. Türkiye’deki iddaa yasasından dolayı bu adres engellendi. Betboo’ya diğer eski adresleri üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Ancak eski adreslere giriş yapabilmek için ya DNS ayarlarınızı elle değiştirmeniz ya da VPN kullanmanız gerekecektir. Çünkü otomatik DNS ile bu adreslere girmek istediğinizde engelleme sayfası ile karşılaşırsınız. Süperiddaa’in kardeş sitesi olan Betboo Süperiddaa ile aynı kaderi paylaşarak aynı günde engellenmiştir. Betboo 332 adresinin aktif olmasıyla beraber Betboo erişim sorunu ortadan kalkmıştır ve üyeler bu adres üzerinden hesaplarına giriş yapabilirler. Betboo yeni adresi için üstteki butona tıklayabilirsiniz.

Betboo sitesine daha önce üye olmadıysanız üstteki butona tıkladıktan sonra siteye girip sağ üstte bulunan hemen üye ol butonuna tıklayınız. Açılan sayfada bilgilerinizi girdikten sonra üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Betboo giriş sayfasında da yer aldığı gibi 300 TL promosyon Betboo’da yeni üyelere verilmektedir. Siz de ilk para yatırma işlemlerinde promosyon sayfasında anlatıldığı gibi miktarlara dikkat ederseniz bu promosyontan yararlabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betboo giriş • betboo yeni adres

31 Mayıs 2016 Yazıldı Betboo Haber

buton