Betboo 571 yeni adres Betboo571.com

iddaa sitesi Betboo’nun 489 adresi engellendi ve yerine Betboo571 açıldı. Betboo giriş için Betboo 571 adresini kullanıp iddaa oynayabilirsiniz. Türkçe iddaa sitelerinin arasında en popülerlerinden olan Betboo geçtiğimiz gün adresini tekrar değiştirdi.

 

Betboo son olarak Betboo489 adresini kullanıyordu. Bu adres ile kısa bir süre hizmet verdikten sonra engellenmesi üzerine www.betboo571.com adresi hizmete sunuldu. Türkçe site için tr.betboo571.com adresi üzerinden siteye giriş yapabilirsiniz. Betboo yeni adres duyurusunu yaptıktan sonra şunu da belirtmek isteriz ki bir süre sonra bu adres de engellenecektir. Sitemizdeki Betboo giriş linkleri her zaman en güncel adres bilgisini içermektedir. Bu sebeple eğer Betboo’ya giriş yaparken sorun yaşarsanız sitemize girip Betboo linkine tıklayabilir ve güncel adrese ulaşabilirsiniz.

Betboo571 iddaa sitesine yeni üye olarak yapacağınız ilk para yatırma işlemine göre 300 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. promosyon tutarı ilk para yatırma miktarının %100’üne eşit olacağı için ilk seferde en az 300 TL yatırmanızı öneririz. Ayrıca Betboo’ya kayıt olan herkese anında 20 TL gazino promosyonu veriliyor. promosyona hak kanabilmek için yatırdığınız paranın %100’ünü spor iddaaları, sanal futbol, sanal spor veya gazinoda kullanmanız gerekmektedir. Betboo 571 iddaa sitesine siz de üye olun ayrıcalıkları keşfedin.

Yazı etiketleri: betboo giriş • betboo yeni adres

20 Ocak 2016 Yazıldı Betboo Haber

buton