Betboo 761 – Betboo giriş Betboo761.com

Betboo iddaa sitesinin Betboo123.com isimli adresi bugün TİB tarafından erişime engellendi. Betboo’nun yeni giriş adresi ise Betboo761.com olarak belirlendi.

Online iddaa deneyimi için üye olabileceğiniz birçok iddaa sitesi bulunmaktadır. Ama bu siteler içerisinde çok iyi hizmet veren güvenilir iddaa siteleri olduğu gibi, dolandırıcı ve üyelerini türlü bahanelerle mağdur eden platformlar da bulunmaktadır. İşte Betboo iddaa sitesi ilk kategoriyi giren, güvenilir ve dürüst bir şekilde hizmet veren siteler arasındadır. Uzun yıllardır Türkçe olarak hizmet veren Betboo iddaa sitesi zaman zaman erişim engeline takılmaktadır. Betboo bugün akşam saatlerinde engellenince yeni adresi olarak Betboo761 belirlendi.

Betboo761 yurt dışından hizmet veren lisanslı bir iddaa sitesi olsa da Türkçe olarak hizmet verdiği için TİB tarafından Türkiye’den erişime engellenmektedir. Böyle bir durumda Betboo firması bugün Betboo 761 sitesini açtığı gibi engelsiz bir adres belirlemekte ve bunun üzerinden hizmet vermektedir. Eğer Betboo’ya ulaşmak istiyorsanız üstteki görsele tıklayabilirsiniz.

22 Nisan 2016 Yazıldı Betboo Haber

buton