Betboo 945 – Betboo yeni adres Betboo945

Türkçe iddaa sitelerinin arasında en popüler üç site içerisinde yer alan Betboo dün akşam saatlerinde engellendi. Betboo761 adresinin engellenmesinin ardından yeni adres olarak Betboo945.com belirlendi.

Online iddaa sitesi Betboo yıllardır Türkçe olarak hizmet veren bir platformdur. Türk oyunculara yönelik iddaa hizmeti verilen sitede spor iddaaları, gazino, poker, sanal oyunlar ve birçok alt kategoride online iddaa hizmeti sunulmaktadır. Betboo popüler bir site olduğu için adresleri engellenmektedir. Çünkü TR’de online iddaa lisansı bulunmayan Betboo’nın Türkçe olarak hizmet vermesinin önüne geçilmek istenmektedir. Betboo giriş adresleri engellendikçe firma yönetimi engelsiz bir adres sunarak yola devam etmektedir.

Betboo yeni adresi olan Betboo 945 açılana kadar Betboo’ya erişim sıkıntısı yaşanmıştır. Çünkü sadece engellenen Betboo761 değil tüm eski adreslere de giriş mümkün olmamıştır. Bu süre zarfında Betboo’nun kapandığını düşünen yüzlerce kullanıcı mağdur edildiklerini düşünerek bizimle iletişim kurdular. Betboo’da değişen tek şey adrestir. Ne site yönetimi ne de alt yapı değişmedi. Eğer daha önce Betboo’da hesap açmış iseniz aynı bilgilerinizi yeni adreste de kullanabilirsiniz. Betboo adresinin değişmesi sizin yeniden hesap açmanızı gerektirmez. Betboo945 ile Betboo deneyiminizi kaldığı yerden yaşamaya devam edebilirsiniz.

Yazı etiketleri: betboo giriş • betboo yeni adres

14 Mayıs 2016 Yazıldı Betboo Haber

buton