Betboo Para Çekme

Betboo 5 Ekim 2015, 08:54 Betboo Para Çekme

iddaaçilerin online iddaa sitelerine dair yapmış olduğu itirazlerin pek çoğu, aksayan para çekme işlemleri üzerindedir. Özellikle de mevcut sitelerin kazanılan parayı üyelerine taksit taksit ve asgari kesintilere uğratarak vermesi, iddaa tutkunlarını seçici davranmaya zorlamıştır. Bu seçicilik dahilinde tercih edebileceğiniz en güvenilir ve en kaliteli iddaa sitesi ise, Betboo adresi olmaktadır. Nitekim, birbirinden alternatif Betboo para çekme yöntemleri sayesinde, kazanmış olacağınız parayı en kısa zamanda hesabınızda görebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey, kendinize bir betboo hesabı açmak olacaktır. Siteye üye olup ilk para yatıma işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren de, güvenilir ayrıcalıklardan sonuna kadar yararlanabileceksiniz.

Farklı Para Çekme Yöntemleri

Betboo Para Çekme yöntemlerini geniş bir şekilde ele alacak olursak eğer; karşımıza oldukça farkı ve bir o kadar da kaliteli aşamalar çıkmaktadır. Öyle ki kazanmış olduğunuz paranızı;

  • Havale // EFT
  • Ukash kart
  • Ecopayz
  • Neteller
  • Banka hesapları

yöntemleriyle rahatça çekebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte Betboo para çekme işlemlerini sitenin geliştirmiş olduğu mobil uygulamasında da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu uygulama dahilinde de, gün içerisinde nerede olursanız olun rahatça iddaa oynayabilecek ve kendi kişisel banka hesaplarınız ile birlikte para çekme işlemlerinizi rahatça şekillendirebileceksiniz.

Türkiye ‘ de ki canlı iddaa sitelerine uygulanan politikalardan dolayı belli zamanlarda adres değişikliği yaparak hizmet vermeye devam eden Betboo, sunmuş olduğu bu güvenilirlik hissiyatı sayesinde de, profesyonel bir iddaa anlayışını kullanıcılarına fazlasıyla yaşatmaktadır. Öyle ki, sahip olduğu lisansını da göz önünde bulundurduğumuzda, avantajlı promosyonları ve yüksek oranlı iddaaları ile Betboo ‘ yu diğer iddaa siteleri içerisinde apayrı bir konuma koymamız gerekmektedir. Bol kazançlı iddaaler ve güvenilir para çekme işlemleri için Betboo’ yu mutlaka denemelisiniz.

buton