Betboo yeni adresi Betboo765.com oldu

Tr.betboo332.com adresi TİB tarafından bu öğleden sonra erişime engellendi. Betboo332 Türkiye’den üyelerin siteye girişte kullandığı tek adresti. Bu adres engellendikten sonra Betboo yeni adresi ise Betboo765.com oldu. Artık Betboo giriş için kullanmanız gereken tek adres Betboo 765 alan adıdır.

Betboo iddaa sitesi önceki adresi olan Betboo945 de 30 Mayıs 2016 tarihinde engellenince ve yeni adres olarak Betboo332 alan adını belirlemişti. Ama aradan 25 gün geçtikten sonra tekrar bir engelleme daha geldi. Şu anda Betboo yeni adresi olarak tek geçerli alan adı Betboo765’tir. Başka adreslere itibar etmemenizi öneririz. Zaten DNS kullanıyorsanız eski Betboo adreslerinden birine girmek istediğinizde otomatik olarak Betboo765.com’a ulaşırsınız. Bazı art niyetli kişiler Betboo tasarımını kopyalarak sizin hesap bilgilerinizi çalmak amusabakalı taklit siteler açabiliyor. Bu nedenle sadece sitemizden duyurulan Betboo adresine giriş yapınız. Sağ taraftaki tabloda bulunan sitelerin resmi adreslerine yanlarındaki giriş butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki görselde göreceğiniz gibi Betboo iddaa sitesi şu anda yeni üye olan kullanıcılarına ilk para yatırma miktarlarına göre 300 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu veriyor. Betboo’daki hoş geldin promosyonu miktarı ilk para yatırma miktarınızın %50’si kadar olup maksimum 300 TL olarak belirtilmiştir. Yani hesabınıza ilk seferde en az 600 TL yatırırsanız 300 TL de Betboo size promosyon verir. Betboo mobil siteyi kullanan biriyseniz, mobil betboo adresi de değişmiştir, bilginiz olsun. Betboo mobil sayfasına erişim için telefonunuzun tarayıcısına Betboo765.com yazarak otomatik olarak Betboo mobile siteye ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betboo 765 • betboo giriş • betboo yeni adres

24 Haziran 2016 Yazıldı Betboo Haber

buton