Betcup 7 – Betcup yeni giriş adresi Betcup7.com

Betcup online iddaa sitesinin Betcup6.com adresi 14 Haziran 2016 günü TİB tarafından erişime engellendi. Bu gelişme sonrasında Betcup yeni adresi Betcup7.com oldu.

iddaa piyasasındaki PronetGaming altyapılı siteler listesinde yer alan ve 2015 yılının ortalarından beri Türkçe dil desteğiyle birlikte üye kabulü yapmaya devam eden Betcup, Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı iddaa sitelerinin amansız düşmanı Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) eliyle engellendikten sonra Betcup giriş güncel adresi bilgilerini değiştirdiğini açıkladı.

2007 yılında devreye giren ve daha sonradan yapılan düzenlemelerle kapsamı genişletilen iddaa yasasına aykırı olarak faaliyet gösterdiği ve internet üzerinden zararlı içerik yaydığı gibi gerekçelerle TİB tarafından erişimi engellenen Betcup iddaa sitesi, geçtiğimiz engellemelerde de şahit olduğumuz üzere yine adres bilgilerini güncelledi ve TİB’e karşı hangi noktada konumlandığını gösterdi.

Bundan böyle siteye girişlerde kullanacağınız Betcup yeni adresi olarak belirlenen betcup7.com domainini internet tarayıcılarınızın adres çubuğuna girdiğiniz takdirde, herhangi bir problem yaşamadan site hesabınıza giriş sağlayabileceksiniz.

Betcup Para Çekme Prosedürleri

Para yatırma işlemlerinde yöntem çeşitliliğini sağlama noktasında atmış olduğu adımlarla dikkat çeken Betcup 7, para çekim taleplerinin değerlendirilmesi bakımından da benzer bir noktada konumlanıyor.

Betcup giriş adresi ile siteye erişim sağladıktan sonra yapacağınız iddaa kuponları ya da oyun aktiviteleriyle kazanacağınız paralara yönelik olarak Banka Havalesi, NETELLER, TLnakit ve ecoPayz yöntemlerini kullanarak çekim talebi verebiliyorsunuz.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca yapılabilen para çekim işlemlerinde; Banka Havalesi, ecoPayz ve TLnakit yöntemlerinde minimum çekim miktarı 100 TL, maksimum para çekim tutarı 10.000 TL olacak biçimde değerlendirilmiş.

NETELLER yöntemi doğrultusunda gerçekleştirilen para çekimleri ise; en az 100 USD, en fazla 10.000 USD alt – üst limitleri dâhilinde gerçekleştirilebiliyor.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemleri, belirttiğimiz limitlerle kullanarak yapacağınız çekim işlemleri, finans birimi tarafından gün içerisinde sonuçlandırılıyor ve üyelerin talep ettiği paralar hesaplarına yansıtılıyor.

Betcup iddaa sitesi bu adresten önce Betcup.com, Betcup1, Betcup2, Betcup3, Betcup4, Betcup5 ve Betcup6.com adreslerini kullanmıştı.

Yazı etiketleri: betcup giriş • betcup yeni adres • betcup1 • betcup2 • betcup3 • betcup4 • betcup5 • betcup6

29 Haziran 2016 Yazıldı Betcup Haber

buton