Betcup iddaa Sitesi

iddaa Siteleri 15 Ağustos 2015, 05:04 Betcup iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar pronetgaming bağlı en yeni iddaa sitesi betcup.com artık yayında. Betcup iddaa şirketine üye olarak anında hemen iddaa yapmaya başlayabilirsiniz.

Betcup promosyonları

 • 400 TL Hoşgeldin promosyonu
 • %20 Cep Bank promosyonu
 • %20 Havale promosyonu
 • Tüm Yatırım Yöntemlerinize %5 promosyon Ukash , Astropay  , İnpay , Eco , TL nakit ve Bocash
 • %7 Neteller Paysafecard promosyonu
 • %20 Canlı gazino Discount
 • %20 Netent gazino İade
 • %15 Bet-On Poker Kayıp promosyonu
 • Her Hafta 1000 TL Ödüllü Skor Yarışması
 • Betcup Vip Kulübü

Betcup promosyon Şartları

%50 Hoşgeldin promosyonu -400- TL-

1- Promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın en az 20 TL değerinde olması gerekmektedir.Bu promosyon Cepbank, Banka Havalesi yatırımları için geçerlidir. TLNakit, Ukash  ve EcoPayz,AstroPay ve diğer yatırımları bu promosyondan faydalanamaz.

2-Bu promosyondan aldığınız promosyonu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için anaparanızı 1,30 orandan 1 kez, promosyonunuzun 11 katını en az 2,00 orandan spor iddaalarınde çevirmeniz gerekmektedir. Kuponunuzun minimum oranı 2,00 ve içindeki bir musabakasının mimimum 1,80 olmak kaydı ile tek musabaka ya da kombine kupon yapabilirsiniz.

3- Bu şartlara uygun olmayan kuponlar promosyon çevrimine dahil edilmeyecektir.

4- promosyon çevriminde sistem kuponları, Alt/Üst, Tek/Çift vb. aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler ve beraberlikte iade promosyon çevriminde kabul edilmeyecektir.

5- Bu promosyon diğer promosyonlarlar ile birleştirilemez.

6- Bu promosyonu alabilmek için hesabınıza ilk kez para yatırmış olmanız gerekmektedir. Maksimum alınabilecek promosyon 400 TL ile sınırlıdır.Daha önce “Hoşgeldin promosyonu” alan üyelerimiz bu promosyontan faydalanamaz.

7-Bu promosyondan her kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu promosyontan faydalanabilir. Betcup istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanicı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. promosyon suistimali yapan ve tespit edilen  üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede  kalacak şekilde  işlem yapılacaktır.

8-  Depozit yaptıktan sonra ana parasını gazino ve Poker oyunlarına aktaran üyeler bu promosyondan faydalanamaz. Çevrim şartları yerine getirilmeden; Para Çekimi, Canlı gazino, gazino (Netent),Poker, Bet On Poker  bölümüne aktarım yapılamaz.

9- Yukarıdaki koşulları sağlayan kuponların promosyona dahil olabilmesi için kazanmış veya kaybetmiş olması dikkate alınmamaktadır.

10- promosyonunuzu alabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra max. 24 saat içerisinde canlı destek hattına bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir. 24 saat içerisinde talep edilmeyen promosyonlar hesabınıza eklenmeyecektir. Yapmış olduğu yatırımı kullanan bir üye o yatırımı için promosyon talebinde bulunamaz.

11- promosyon iptali ancak alınan promosyon ve ana para ile hiçbir işlem yapılmamış ( iddaa alımı) ise mümkün olmaktadır, aksi taktir de promosyonun iptali söz konusu değildir.

12- “Betcup” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda promosyonu ve promosyontan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

13- Otuz gün içerisinde çevrimi tamamlanmamış promosyonlar iptal edilecektir.

% 20 Cep Bank Para Yatırma

1 . Cep Bank Para Yatırım promosyonu’ ndan sadece spor iddaalarıne yaptığınız Cep Bank para yatırma işlemleriniz için yararlana bilirsiniz.  ( Ukash, TL Nakit, EcoPayz , Neteller ve diğer para yatıma seçenekleri ile yatırım yapan kullanıcılar bu promosyontan yararlanamaz.

2. Bu promosyontan yararlanabilmek için minimum 20 TL yatırmanız gerekmektedir.

3. Bu promosyontan bir günde max. 500TL faydalanabilirsiniz.

4. Bu promosyondan aldığınız promosyonu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için anaparanızı 1,30 orandan 1 kez, promosyonunuzun 11 katını en az 2,00 orandan spor iddaalarınde çevirmeniz gerekmektedir. Kuponunuzun minimum oranı 2,00 ve içindeki bir musabakasının mimimum 1,80 olmak kaydı ile tek musabaka ya da kombine kupon yapabilirsiniz.

5-)Canlı iddaaler promosyona dahil olup; sistem kuponları, Alt/Üst, Tek/Çift gibi aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler ve beraberlikte iade bahsi promosyon çevriminde kabul edilmeyecektir.

6-)Çevrim şartları yerine getirilmeden; Para Çekimi, Canlı gazino, gazino (Netent),Poker, Bet On Poker  bölümüne aktarım yapılamaz.

7-)Oyuncunun promosyonları kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, BetCup söz konusu promosyonları iptal etme hakkına sahiptir.Betcup herhangi bir promosyondaki kural ve sartları değiştirme yada promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve sartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. promosyon su istimali yapan ve tespit edilen  üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede  kalacak şekilde  işlem yapılacaktır.

8-)Bu promosyon diğer promosyonlarlar ile birleştirilemez. Aldığınız deposit promosyonu  promosyonunuzun şartları tamamlanmadan, yeni deposit promosyonu  promosyonundan faydalanamazsınız. Para çekim emrinden sonraki 24 saat içerisinde bu promosyondan tekrar faydalanılamaz.

9- ) promosyonunuzu alabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra max. 24 saat içerisinde canlı destek hattına bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir. 24 saat içerisinde talep edilmeyen promosyonlar hesabınıza eklenmeyecektir.Yapmış olduğu yatırımı kullanan bir üye o yatırımı için promosyon talebinde bulunamaz.

10- )promosyon iptali ancak alınan promosyon ve ana para ile hiçbir işlem yapılmamış ( iddaa alımı) ise mümkün olmaktadır, aksi taktir de promosyonun iptali söz konusu değildir.

11-)”BetCup” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda promosyonu ve promosyontan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.

12)- Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni e mail hesabını, ayni telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylasan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca ayni aile fertlerinden sadece biri bu promosyontan faydalanabilir.

13-) BetCup istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

14-) promosyonunuzu alabilmek için yatırım yaptığınız ve paranız hesabınıza geçmesinden itibaren canlı yardıma bağlanarak promosyonunuzu talep edebilirsiniz. Kupon yaptıktan sonra, kupon kazanıp yada kaybettikten sonra yapılan promosyon başvurusu dikkate alınmayacaktır.

15-) Otuz gün içerisinde çevrimi tamamlanmamış promosyonlar iptal edilecektir.

%10  %15  %20 Havale promosyonu

1-) promosyontan faydalanabilmeniz için yatırmanız gereken minimum miktar 100TL dir.

2-)  24 saat içerisinde alabileceğiniz promosyon miktarı Havale max.500 TL ile sınırlıdır.

3-) Havale ile 500 TL ye kadar yapmış olduğunuz yatırımlarınıza %10, 501 Tl – 999 TL arası yatırımlarınıza  %15, 1000 TL ve üzeri yatırımlarınıza % 20 promosyon verilmektedir.

4-)Bu promosyondan aldığınız promosyonu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için anaparanızı 1,30 orandan 1 kez, promosyonunuzun 11 katını en az 2,00 orandan spor iddaalarınde çevirmeniz gerekmektedir. Kuponunuzun minimum oranı 2,00 ve içindeki bir musabakasının mimimum 1,80 olmak kaydı ile tek musabaka ya da kombine kupon yapabilirsiniz.

5-)Canlı iddaaler promosyona dahil olup; sistem kuponları, Alt/Üst, Tek/Çift gibi aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler ve beraberlikte iade iddaai promosyon çevriminde kabul edilmeyecektir.

6-)Çevrim şartları yerine getirilmeden; Para Çekimi, Canlı gazino, gazino (Netent),Poker, Bet On Poker  bölümüne aktarım yapılamaz.

7-)Oyuncunun promosyonları kötüye kullandığı ya da kural dişi hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, BetCup söz konusu promosyonları iptal etme hakkına sahiptir. BetCup herhangi bir promosyon da ki kural ve sartları değiştirme yada promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve sartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. promosyon suistimali yapan ve tespit edilen  üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede  kalacak şekilde  işlem yapılacaktır.

8-)Bu promosyon diğer promosyonlarla ile birleştirilemez. Aldığınız deposit promosyonu  promosyonunuzun şartları tamamlanmadan, yeni deposit promosyonu  promosyonundan faydalanamazsınız. Para çekim emrinden sonraki 24 saat içerisinde bu promosyondan tekrar faydalanılamaz.

9-) promosyonunuzu alabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra max. 24 saat içerisinde canlı destek hattına bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir. 24 saat içerisinde talep edilmeyen promosyonlar hesabınıza eklenmeyecektir. Yapmış olduğu yatırımı kullanan bir üye o yatırımı için promosyon talebinde bulunamaz.

10-)promosyon iptali ancak alınan promosyon ve ana para ile hiçbir işlem yapılmamış ( iddaa alımı) ise mümkün olmaktadır, aksi taktir de promosyonun iptali söz konusu değildir.

11-)”Betcup” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda promosyonu ve promosyontan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.

12)- Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni e mail hesabını, ayni telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylasan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca ayni aile fertlerinden sadece biri bu promosyontan faydalanabilir.

13-) Betcup istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

14-) promosyonunuzu alabilmek için yatırım yaptığınız ve paranız hesabınıza gecmesinden itibaren canlı yardıma bağlanarak promosyonunuzu talep edebilirsiniz.Kupon yaptıktan sonra, kupon kazanıp yada kaybettikten sonra yapılan promosyon başvurusu dikkate alınmayacaktır.

15-) Otuz gün içerisinde çevrimi tamamlanmamış promosyonlar iptal edilecektir.

Bet-on Poker 

1- Bet-on Poker Kayıp promosyonu yalnızca Havale ve Cepbank işlemlerinize Bet-on Poker bölümündeki haftalık kayıplarınız için geçerlidir.

2- promosyontan yararlanabilmeniz için herhangi bir bölümde bakiyenizin olmaması ve Bet-on Poker bölümünde haftalık en az 100 TL ve üzeri yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. 100 TL altı kayıplarınıza promosyon eklenmeyecektir.

3- Kayıp promosyonunuz eklendikten sonra promosyonunuzu istediginiz alanda kullanabilirsiniz. Bet-on Poker kayıp promosyonu için herhangi bir çevirme şartı yoktur, dilerseniz kayıp promosyonunuzu çekebilirsiniz.

4-Başvuru için destek@betcup.com adresimize, kullanıcı adınız ile birlikte mail atmanız gerekmektedir veya Canlı Yardım servisimizden Bet-on Poker Discountunuzu talep edebilirsiniz.

5- Her pazartesi gün içinde promosyona hak kazanan üyelerimize promosyon ödemeleri yapılacaktır. promosyona hak kazanan kullanıcılarımızın Pazartesi gün içinde başvuruda bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde promosyon haklarını kaybedeceklerdir.

6-) Bet-On Poker discountu, amaci sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir, kullanicinin farklı amusabakala discount aldığı tespit edilirse, bet-on pokere girişi engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

7-) Oyuncunun discountu kötüye kullandigi ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, BETCUP söz konusu discountu iptal etme hakkina sahiptir.

? Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden BETCUP hesabi kapatilacaktir ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.

9-) “Betcup” herhangi bir promosyontaki kural ve şartlari degiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

10-) “Betcup” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

11-) Herhangi bir anlasmazlik durumunda Betcup tarafindan alinan kararlar baglayici nitelikte olacaktir. Betcup istedigi zaman bu promosyonu hic bir gerekce gostermeden iptal etme hakkina sahiptir.

Skor Yarışma Kurallar

1 Her bir üye o hafta belirlenen musabaka için sadece bir analizde bulunabilecektir.

2 Aynı üyenin farklı hesaplarla birden fazla analizde bulunduğu tespit edilirse analizleri    geçersiz sayılacaktır.

3 Üyeler yarışmaya katılmak için skor analizin, kullanıcı adını, kullanıcı Id sini eksiksiz bir şekilde yarisma@betcup.com a göndermeleri gerekmektedir. ( Örn:  Galatasaray 1 Fenerbahçe 2   kullanıcı adı : mehmet61  kullanıcı ID : 2015286891  )

4 Her hafta belirlenen musabaka tamamlandığında 1000 TL promosyon ödülü toplam bilen sayısına bölünecek ve her bir üyenin promosyonu hesaplarına aktarılacaktır.

5 Kazandığınız promosyon için çevrim şartı aranmaz.

6 Betcup üyelerinin skor yarışmasına katılabilmesi için o hafta minimum 25 TL lik iddaa  alması gerekmektedir.

7 Skor analizi için seçilen musabakasın başlama saatinden 15 dakika öncesine kadar mail göndermeniz gerekmektedir. Geç  gönderilen mailler dikkate alınmayacaktır.

BETCUP Vip  Kulübü

Bu alanda üyelerimiz,  Betcup’ ın sunmuş olduğu  VİP avantajlarından sınırsız faydalanmaktadır.

 • BetCUP VİP üyelerine özel promosyon seçenekleri .
 • BetCUP VİP üyelerine 365 gün 7/24  telefon  ile ulaşabileceği VİP hizmeti.
 • BetCUP VİP üyelerine en yüksek discountlar.

VİP müşteriler kimlerdir.

VİP müşteriler uzun süredir bizimle beraber olan, belirli limitler üzerinde yatırım yapmış sadık müşterilerimiz VİP kapsamında hizmet almaya başlayıp, BETCUP VİP statüsüne geçmiş olurlar.

buton