Betebet 10 – Betebet giriş adresi Betebet10.com

Betebet iddaa sitesinin yeni adresi www.Betebet10.com olarak değiştirildi. Betebet’in bir önceki adresi olan Betebet1’in engellenmesinin ardından yerini alan Betebet 10 şu anda aktif olarak hizmet veriyor.

2014 yılında kurulan Betebet sitesi tamamen Pronet alt yapısı ile hizmet veriyor. Betebet Türkçe iddaa pazarına girmesiyle birlikte kısa sürede popüler hale geldi. Betebet’in popülaritesinin en büyük sebebi hızlı işlemleri ve yüksek oranlarıdır. Bunun yanı sıra Betebet10 adresine giriş yaptığınızda göreceğiniz gibi tasarım ve site alt yapısı oldukça profesyonel. Bu da Betebet firmasının yaptığı işe gösterdiği özeni gözler önüne seriyor. Betebet 10 adresinde spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino, sanal oyunlar, gazino oyunları ve poker oyunları bölümlerinde iddaa oynayabilirsiniz.

Betebet10 adresini tarayıcıya yazarak siteye giriş yapabileceğiniz gibi yukarıdaki linke tıklayarak da Betebet giriş yapabilirsiniz. Betebet sitesine sitemizdeki giriş linkini kullanarak üye olmanız durumunda 250 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Betebet tekrar engellendiğinde site site dolaşarak Betebet yeni adres bilgisi aramak yerine sitemize girebilir ve Betebet giriş bağlantısına tıklayarak otomatik olarak en güncel adrese ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betebet 10 • betebet giriş • betebet yeni adres • betebet10

12 Şubat 2016 Yazıldı Betebet Haber

buton