Beter724

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:27 Beter724

Oldukça sade ve şık bir işlem platformuna sahip olan beter724 platformunda, yeşil ağırlıklı renkler kullanılmaktadır. Türkçe dahil 5 farklı dilde hizmet sunan beter724, an itibari ile beter725 olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Ancak, sitenin genel adı ve kayıtlarda geçen adı, beter724’tür. Malta adresinde C68967 tescil numarası ile kayıtlı olan işletme, Curacao oyun komisyonundan alınan 1668/JAZ numaralı lisansa sahiptir. Oyunlarda ve platformda, vivo gaming ile evolution gaming kullanılmaktadır.

Beter724 Hizmetleri

Canlı gazino oyunları, slot oyunları, canlı iddaaler ve spor iddaaları, beter724 hizmetleri arasındadır. Eğlence ve kazanç vaat eden sitede, üyeleri ile iletişim kurmak maksadı ile uygulanmakta olan diğer bir hizmet çeşidi de, canlı destek hattıdır.

Beter724 Spor iddaaları

20’nin üzerinde spor dalının bulunduğu beter724 spor iddaaları içerisinde, en fazla karşılaşma futbol bölümünde bulunmaktadır. Futbol bölümünü sırası ile basketbol, tenis, hentbol, buz hokeyi, voleybol, salon futbolu, dart, floorball ve golf karşılaşmaları takip etmektedir. iddaa seçeneklerinde amatör liglerden popüler liglere kadar birçok lig yer almaktadır. Spor iddaaları bölümünde sunulan diğer bir özellik ise, istatistikler ve canlı skorlar bölümlerinin bulunmasıdır.

Beter724 Canlı iddaaler

Uluslar arası turnuvalar, uluslar arası kulüpler ve bu kulüplerin yapmış olduğu hazırlık musabakaları da dahil olmak üzere, onlarca seçeneğin yer aldığı futbol ve basketbol karşılaşmaları, beter724 canlı iddaaler bölümünde yer almaktadır. Bu seçeneklerin haricinde, tenis karşılaşmaları, voleybol ve hentbol karşılaşmaları, kriket, buz hokeyi, rugby ve salon futbolu, beter724 canlı iddaalarınde bulunmaktadır.

Beter724 Slotları

Jackpot, masa oyunları, slotlar, keno, sanal sporlar, kazı kazan, bingo ve onlarca popüler oyun, beter724 slotları bölümünde üyelerin ilgisine sunulmakta olup, eğlencesine oyna ve para ile oyna seçeneklerini içermektedir.

Beter724 Canlı gazino

Türk roulettei, black jack ve baccarat ile gazino holdem gibi oyunlar, beter724 canlı gazino bölümünün ana oyunlarını meydana getirmektedir. Masalarda gerçek oyuncular ile karşılaşma imkanı yaratılmakta olup, oyunlarda evolution gaming ya da vivo gaming kullanılmaktadır.

Beter724 promosyonları

%10 oranlı kombine promosyon, %10 oranlı spor iddaaları için geçerli olan teselli promosyonu, %10 kayıp promosyonu, beter724 promosyonları olarak bilinmektedir.

Beter724 Ödeme Yöntemleri

Beter724 ödeme yöntemleri hakkında, site içeriğinde detaylı bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Ana ekranda yer alan sıkça sorulan sorular bölümüne gelindiğinde, para yatırma ve çekme yöntemlerinin öğrenilmesi için hesabım bölümüne gelinmesi gerektiği ifade edilmektedir. Detaylı tüm bilgilerin burada yer aldığı açıklanmaktadır. Beter724 para yatırma seçeneklerini bitcoin, skrill, cepbank ve banka havalesi meydana getirmektedir. Ödeme yöntemlerinin en belirgin özelliği, hesaplara gönderilen paraların anında hesaplara yansıyor olmasıdır. 24 saatte bir gerçekleşen para çekme yöntemleri ise, aynı şekilde banka havalesi, bitcoin, skrill ve cepbanktan meydana gelmektedir. Ödeme koşulları hakkındaki detaylı bilgilere, ayrıca canlı destek bölümünden de ulaşmak mümkündür.

 

buton