Betgool

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:28 Betgool

Micro gaming ve evolution gaming destekli betgool, 8048/JAZ2014-014 Curacao lisansı ile hizmetlerini sürdüren bir iddaa ve oyun sitesidir. Açık mavi ve yeşil tonlarında işlem platformuna sahip olan betgool, 2015 yılından beri iddaa sektöründe yer almaktadır.

Betgool Hizmetleri

Betgool, poker oyunları, gazino oyunları, slot oyunları, sanal ve canlı iddaaler ile spor iddaaları alanında hizmet veren bir sitedir. Özellik ile spor iddaalarındeki ideal oranlar ve farklı branşlar betgool hizmetleri açısından büyük önem taşımaktadır. Hizmetlerini promosyonlar ile de pekiştiren betgool, iddaa severler tarafından ilgi gören yeni bir sitedir.

Betgool Spor iddaaları

Hep daha fazlası sloganın ile hareket eden betgool spor iddaaları içinde benzer bir anlayış sürdürmektedir. Favori ligler ve onlarca spor karşılaşması iddaa severlerin ilgisine sunulmaktadır. En fazla musabaka sayısı futbol karşılaşmalarında bulunmak ile birlikte, bu spor dalını tenis ve basketbol karşılaşmaları izlemektedir.

Betgool Canlı iddaaları

Canlı iddaaler betgool hizmetleri arasında yer alan bir kategori olmak ile birlikte, yüksek kazanç elde etme talihını yaratan bir ortamdır. Betgool canlı iddaaları sadece futbol karşılaşmalarından meydana gelmemektedir. Tenis müsabakaları, hentbol karşılaşmaları, basketbol, ragby, buz hokeyi karşılaşmaları da canlı bahsiler bölümüne eklenmiş olup, ideal seviyede iddaa oranlarına sahiptir.

Betgool gazino

Betgool gazino klasik tüm gazino oyunlarını içermektedir. gazino oyunlarına ilgi duyanlar tarafından beğeni toplayan black jack ve roulette ile gazino holdem ve baccarat gibi oyunlar, evolution gaming ya da micro gaming desteği ile üyelere sunulmaktadır.

Betgool Poker

gazino oyunlarında heyecan yaşamak isteyenlerin, vazgeçilmez oyunları arasında yer alan açık poker ve Türk pokeri ile Omaha holdem ve Teksas holdem veya Omaha hilo oyunları, betgool poker bölümünün içerisinde yer almaktadır. Tavla bölümü, poker bölümüne dahil olmak ile birlikte, yakın bir zamanda batak, yanık, pişti, kılıç ve çanak okey gibi bilinen oyunlarda poker bölümüne dahil edilecektir.

Betgool promosyonları

Promosyonlar açısından zengin bir içeriğe sahip olan betgool, 7 farklı promosyon ile üyelerinin karşısına çıkmaktadır. %100 hoş geldin promosyonu, %25 cepbank promosyonu, %20 gazino discount, %15 havale promosyonu betgool promosyonları arasında yer almaktadır. Ayrıca %20 slot discount, %10 haftalık nakit iade ve %7 yatırım promosyonu çeşitleri de üyeler dağıtılan promosyonlar arasında yer almaktadır.

Betgool Ödeme Yöntemleri

Betgool ödeme yöntemleri arasında, banka havalesi ve cepbank sistemleri bulunmaktadır. Para yatırma ve para çekme işlemlerinde kullanılan bu yöntemler, sınırlı sayıda bulunduğundan dolayı, site açısından olumsuz bir görünüm sergilemektedir. Kullanılan ödeme yöntemlerinde hem cep bank’a, hem de banka havalesine farklı oranlarda promosyon dağıtımı da yapılmakta olup, işlemlerin 10 ile 30 dakika arasında gerçekleştiği gözlenmektedir. Limitler açısından bakılacak olunur ise, banka havalesinde 50 TL, cepbankta ise, 20 TL alt limit belirlemesi yapılmıştır.

 

buton