Betikon24

iddaa Siteleri 25 Mart 2016, 14:38 Betikon24

Betikon 24 iddaa sitesi betconstruct alt yapısını kullanarak 2015 yılında online iddaa sitesi olarak kullanıcıların karşısına çıkmıştır. Betikon 24 sitesinde spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino, gazino oyunları mevcuttur. Bunun yanında iddaa sitesi kullanıcılarına promosyon fırsatları sunmaktadır. Sitenin sağ üst tarafında bulunan yeni üyelik sekmesini tıklayarak üye olabilir ve ilk üyelik promosyonu olan %100 oranında 500 tl kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Betikon 24 sitesi Malta merkezli olup müşterilerine ve kullanıcılarına Malta tarafından verilen lisans ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Oyun ve iddaa türlerinin hepsi E-Gaming License tarafından test edilmektedir. Sitenin telefon için mobil özelliği bulunmaktadır. Betikon iddaa sitesi iletişim bilgilerine bakıldığında yine Malta merkezine dayandığı görülmektedir. İletişim bilgileri burada yer almakla birlikte sitenin canlı destek hattı bulunmaktadır. Betikon iddaa sitesinin canlı müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermek amacıyla açıktır.

Betikon promosyonlar

%25 cep bank ve banka havalesi promosyonundan yararlanmak isteyen kullanıcılar hafta içi gerçekleştirdikleri cep bank ya da banka havalesi yöntemlerini kullanarak yaptığı para yatırma işlemlerinde faydalanmaktadır. En fazla 500 ve en az 50 tl olmak üzere yapılan para yatırma işleminde ilk üyelik promosyonunu alındığı görülmektedir. Para çekim talebi verebilmek ve bu promosyontan faydalanmak için yatırılan miktarın en az 2 defa 2 orana oynamak ya da yapılan kombine sisteminde 1.80 oranlı karşılaşma olma şartı bulunmaktadır.

Bu aşamadan sonra hesapta oluşmuş olan promosyonu da çekebilme imkanızı kullanıcılarına sağlamaktadır. Bunun dışında betikon promosyonlara %100 hafta sonu promosyonu dahil edilmektedir. promosyonlara hak kazanmak için canlı destek hattına bağlanılması ve promosyonun talep edilmesi gerekmektedir. promosyon talep işlemi 36 saat içinde yapılmaz ise kazanılan promosyon yatırılmamaktadır. promosyon ve hesap bakiyesi ayrı olan bu sitede ana paradan çekim yapmak için promosyon şartı aranmamaktadır. Ana paradan para çekme işlemi yapabilmek için yatırılan paranın en az 2 sefer olmak üzere 1,30 ve üstü oranlara oynanması yeterlidir.

Betikon 24 iddaa

 Betikon 24 iddaa sitenin canlı iddaa hizmeti de bulunmaktadır. Canlı iddaa seçeneklerine bakınca spor müsabakasında karşılaşan takımların istatistikleri ve spor karşılaşmasının oranları bulunmaktadır. Sitenin vermiş olduğu istatik bölümünde takımların form durumları ve pek çok özelliği müşterilerinin inceleme olanağı sunuyor. Betikon 24 sitesinde farklı spor dallarında iddaa yapma seçeneği buluyor.

Betikon 24 iddaa seçenekleri olarak futbol, basketbol, tenis, hentbol, buz hokeyi, voleybol, snooker, boks, beyzbol, golf, masa tenisi, ragbi, kriket ve salon topu bulunmaktadır. Karşılaşmalar incelendiğinde ve oynanacak müsabaka seçildiğinde sağ tarafta bulunan kuponum bölümüne eklenmekte ve bu bölümden oynama işlemine devam edilmektedir. Canlı iddaai de bulunan bu sitede normal iddaate olduğu gibi birçok karşılaşma bulunmaktadır.

buton