Betin Güvenilir Mi

Güvenilir Mi 8 Şubat 2016, 07:05 Betin Güvenilir Mi

iddaa sitelerine üye olurken akıllara gelen ilk soru site güvenilir mi şeklinde oluyor. Bu yazıda Betin iddaa sitesi güvenilir mi sorusuna cevap bulabileceksiniz.

Betin iddaa şirketi 10 ekim 2010 yılında açılmış ve o tarihten beri aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Online iddaa sitelerindeki en büyük problem sitelere olan güvenin derecesidir. Betin iddaa şirketi online iddaa oynatma lisansına sahip bir şirkettir. Curacao hükümeti tarafından verilen iddaa oynatma lisansı ile site içinde bütün faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Site Curacao yasalarına göre düzenli bir şekilde denetlenmektedir.

Online iddaa sitelerinde bir diğer önemli konu ise para yatırma ve çekme işlemleridir. Betin iddaa şirketi hızlı ve güvenilir yöntemleri kullanmakta olan iddaa sitelerinden bir tanesidir. Betist iddaa şirketi üyelerine ödemelerini maximum 12 saat içerisinde yapmaktadır.

Bu biligilerin tümünü göz önüne aldığımızda Betin iddaa sitesinin güvenilir bir site olduğu rahat bir şekilde anlaşılıyor. Hen ülkemizde hemde avrupa’da güvenilir siteler arasında yer alıyor. Site’ye gönül rahatlığı ile üyeliğinizi yapıp iddaa yapmaya başlayabilirsiniz.

buton