Betintourist iddaa Sitesi

Betintourist iddaa sitesi geçtiğimiz yıl hizmete açıldı.Bir süredir piyasada bulunmasına rağmen pek isim yaptıklarını söylemek mümkün değil.Curacao lisansı ile hizmet veren sitede 5 farklı dil seçeneği bulunuyor.Luckyland N.V. şirketi tarafından finanse edilen betintouristin Malta üzerinden hizmet sağladığı görülüyor.Spor iddaaları,canlı iddaaler,slotlar ve canlı gazino hizmeti veren sitede canlı yardım bölümü günün belli saatleri hizmet veriyor.Betintourist bölümlerini detaylı olarak inceleyerek yazımıza devam ediyoruz.

Betintourist Spor iddaaları ve Canlı iddaaler

Spor iddaaları bölümünde 20’den fazla spor türüne iddaa yapabiliyorsunuz.Bazı sporlar birkaç müsabaka ile sınırlı kalırken en çok futbola önem verildiğini görüyoruz.iddaa oranları piyasa standartlarında kalan bölümde iddaa seçenekleri de ortalama görünüyor.Öne çıkan bir yönünü göremedik.
Canlı iddaaler bölümünde spor iddaalarınde bulunan sporlarının aynen bulunduğunu gördük.Sitenin sunduğu spor türlerindeki müsabakalar başladıktan sonra bu bölümden canlı iddaa yapabiliyorsunuz.iddaa oranları ve seçenekleri her sitede bulabileceğiniz türden görünüyor.

Betintourist Canlı gazino ve Slotlar

gazino bölümü olarak slotları sunan site bu bölümde betsoft altyapısını kullanıyor.Slotların yanı sıra,jackpot,kazı kazan,masa oyunları,keno,bingo ve çeşitli masa oyunları bulunuyor.Masa oyunlarında makinaya karşı poker,roulette,21 vb. oyunları oynayabiliyorsunuz.Ayrıca sanal sporlar bölümünün de burada olduğunu meraklıları için belirtelim.
Canlı gazino evolution gaming ve vivo networkleri ile oluşturulmuş.Bu anlamda piyasanın en kaliteli sağlayıcısı ile çalışmaları ve 2 farklı altyapı sunmalar prestij açısından güzel olmuş.Yeni bir sitenin böyle kaliteli altyapılar sunması kalıcılık ve güven olarak önemli bir unsur.roulette,21,gazino holdem gibi oyunları burada bulabilirsiniz ve vip olarakta oynayabiliyorsunuz.

Betintourist Para Yatırma ve Para Çekme

Betintourist para yatırma işlemleriniz için bitcoin,kredi kartı,banka havalesi,cepbank yöntemlerini kullanabilirsiniz.Para çekme işlemleri için banka havalesi yöntemini kullanabilirsiniz.Canlı yardımdan bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Betintourist promosyonlar

Betintourist iddaa ve gazino sitesinde şuan için promosyon çalışması göremedik.promosyon veya promosyonlar için bir bölümde oluşturulmamış.

Betintourist Genel Değerlendirme

Betintourist iddaa sitesi geçtiğimiz yıl hizmete açıldı.iddaa ve gazino oyunları üzerine hizmet veren sitenin curacao lisansı bulunuyor.Birçok dilde seçenek sunan site iddaa oranları ve seçenekleri olarak piyasanın ortalama siteleri arasında yer alıyor.Canlı gazinoda evolution gaming kullanılması önemli ve kaliteli bir ayrıntı.Ödeme yöntemleri olarak seçeneklerini daha da geliştirmeli ve güvenilir para transfer yöntemlerini kullanmalılar.Canlı yardıma belii saat aralıklarında ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.Sizinde betintourist hakkında düşünce ve tecrübeleriniz varsa yorum bırakarak paylaşımda bulunabilirsiniz.Herkese bol kazançlar!

buton