Betist 24 – Betist yeni giriş adresi Betist24.com

Online iddaa sektörüne bu sene adım atan sitelerden olan Beist iddaa sitesi geçen hafta tekrar engellendi. Betist35.com adresinin engellenmesiyle Betist yeni adresi Betist24.com oldu.

5 Nisan 2015’te Türkiye’deki yayın hayatına start veren ve aradan geçen sürede iddaa dünyasında kendisine yer edinmeyi başaran betist, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) tarafından alınan erişim engellemesi kararından sonra giriş adresini değiştirmek zorunda kaldı.
Türkiye’den üye kabulü gerçekleştiren yabancı menşeli iddaa sitelerini üzerinde uyguladığı baskıyla tanınan ve sık sık bu tip erişim engellemeleri yapan TİB, geçmiş dönemlerde de Betist’e karşı adres bloklaması hamleleri yapıyordu.

Diğer engelleme hamlelerine yaptığı gibi buna da gerekli karşılığı veren site, Betist güncel giriş adresi üzerinde değişim yaparak üyelerinin yaşayabileceği olası mağduriyetlerin de önüne geçti.

Siteden konuyla ilgili yapılan açıklamada; geçtiğimiz süreçte yaşanan TİB engellemeleri gibi bunun da rutin bir uygulama olduğuna vurgu yapılırken; Betist yeni giriş adresi ile üyelerin herhangi bir sıkıntı yaşamadan site hesaplarına erişim sağlayabilecekleri ifade edildi.

400 TL İlk Üyelik promosyonu

Betist24.com güncel giriş adresi üzerinden siteye giriş yapıp üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra Betist 24 İlk Üyelik promosyonu’ndan faydalanmayı unutmayın; zira söz konusu promosyon sayesinde iddaa ve oyun aksiyonlarınıza kazançlı bir başlangıç yapabiliyorsunuz.

Sitenin kayıtlı üyelerinden birisi haline geldikten sonra, Banka Havalesi, CepBank, PidPay ve ecoPayz yöntemleriyle gerçekleştirilecek olan ilk para yatırımıyla dahil olunan bu promosyonla yeni üyeler 400 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyor.

Yatırım miktarı – promosyon oranının %100 şeklinde belirlendiği; yani ne kadar para yatırımı yapılırsa o kadar promosyon kazanılabilen kampanyadan sağlanan kazançların çekilebilir hale gelebilmesi için; promosyonların 10 katının, futbol ve basketbol iddaalarınde en az 1.60 oranlı kombine kuponlar aracılığıyla çevrilmesi gerekiyor.

Bununla birlikte bahsi geçen promosyondan yararlanabilmek üzere ilk para yatırımının minimum 100 TL olacak biçimde gerçekleştirilmesi gerektiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Yazı etiketleri: betist giriş • betist yeni adres

28 Haziran 2016 Yazıldı Betist iddaa

buton