Betist 35 – Betist yeni adres Betist35.com

Betist Yeni Adresi Betist35.com

Betist online iddaa sitesinin www.Betist10.com adresi 17 Haziran 2016 Cuma günü engellendi. Bu gelişme üzerine Betist yeni adresi Betist35.com oldu.

Online iddaa sektörüne 2015 senesi içerisinde İngiltere merkezli bir lisans ile dahil olan Betist iddaa sitesi, gerçekten de her zaman müşteri memnuniyeti ile daha yüksek kazançlar sunmayı hedeflemektedir. Betist iddaa sitesindeki geniş seçenekler ve yüksek oranlar ile sizler de site içinde her zaman bir koyarak beş kazanabilme imkanı yakalayabilirsiniz. Özellikle de sitedeki iddaa bölümünde yüksek oranlar ve gelişmiş bir arayüz ile himzet verilmektedir. Ancak Betist giriş adresi TİB tarafından yapılan engelleme sonrasında Betist35.com olarak değiştirilmiştir.  Yani TİB pek çok canlı iddaa sitesine yaptığı gibi Betist 35 sitesine de belli başlı zaman aralıklarında ulaşım engeli koymaktadır. Bu engel somrasında ise Betist yeni adresi artık www.betist35.com olmuştur. Bu adres ile Betist firması kaldığı yerden hizmetlerini devam ettirmektedir. Sizler de Betist firmasının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Bunun içinde tek yapmanız gereken şey ana sayfa üzerinden kayıt aşamalarınızı tamamlamak ve ilk para yatırma ile birlikte de site içindeki bütün bölümlere adapte olmaktır. Bunu sağlar sağlamaz zaten net bir başarı ağı da sizleri bekliyor olacaktır.

Betist kapandı mı?
Hayır, Betist sitesi kapanmadı. Sadece sitenin giriş adresi engellendiği için yeni bir engelsiz adres açıldı. Bu değişim hesaplarınıza herhangi bir kesinti ya da zaman aşımı gibi bir dert asla aktarmamaktadır. Kaldığınız noktadan adımlarınızı atabilecek, bu sayede de net bir işlevselliğin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Tek yapmanız gereken şey az önce de belirtmiş olduğumuz üzere site içerisine dahil olmaktır.

Betist Para Yatırma
Betist iddaa sitesinin para yatırma seçeneklerini de şu şekilde sıralayarak yazımızı sonlandırmak isteriz;
Banka havalesi : en az limit 100 TL olarak belirlenmiştir
Cep bank: cep bankacılığının başlangıç limiti 100 TL olmaktadır.
Ecocard: ecocard ile de 100 TL bir minimum tutarla adım atabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betist giriş • betist yeni adres

17 Haziran 2016 Yazıldı Betist iddaa

buton