Betist Promosyon

promosyonlar 12 Şubat 2016, 05:04 Betist Promosyon

Betist iddaa sitesi promosyonlarıyla üyelerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Betist iddaa sitesi başlıca promosyonları şu şekildedir.

İlk Yatırım’da 400 ‘ye Kadar %100 promosyon

Bu promosyontan yararlanabilmeniz için yapacağınız ilk para yatırma işlemini Havale, Cepbank ya da Ecopayz yöntemlerinden biri ile yapmalısınız.

Bu promosyontan yararlanabilmeniz için ilk yatırımınız 100 tl ile 400 tl arasında olması gerekiyor. Maximum alabileceğiniz promosyon 400 tl’dir.

İlk yatırımdan alınan promosyonun çevrim şartı alanı iddaa, gazino ve poker için geçerlidir.

%10 Cepbank Yatırım promosyonu

Bu promosyon ilk para yatırma işleminden sonraki Cepbank yöntemini kullanarak yapacağınız para yatırma işlemleri için geçerlidir.

Bu promosyontan yararlanabilmeniz için minimum 100 tl para yatırmanız gerekmektedir.

promosyon’un çevrim şartı gerçekleştirmeden çekim talebi verilirse promosyon promosyon otomatikmen düşer.

%10 Spor iddaa Kayıp promosyonu

Bu promosyontan faydalanabilmeniz için spor iddaai bölümünde minimum 100 tl kayıp olması gerekiyor.

Yatırdığınız bütün parayı bu bölümden kaybettiğiniz takdirde bu promosyontan faydalanabilirsiniz. Bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.

Spor iddaai bölümünde yaşadığınuz bütün kayıpları 7/24 canlı destek hattına bağlanarak talep edebilirsiniz.

buton

Betist promosyon

Betist bildiğiniz üzere piyasaya hızlı bir giriş yapan ve kısa zaman içinde güvenilirliği ile göz kamaştıran bir site olarak dikkat çekmekte.Hal böyle olunca kullanıcı kitleside hızla artmış bulunmakta.Siteyi diğer sitelerden ayrı kılan farklı tasarımı,güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurması ve hızlı ödemeleri olup betist promosyonlar kısmıda oldukça iyi görünmekte.Birbirinden farklı ve her kesime hitap eden promosyonlar ile betisti mutlaka denemeniz gerektiği düşüncesindeyiz.Betist promosyonaları ise şu şekilde.

Betist promosyonlar

400 Tl Hoşgeldin promosyonu

Havale,cepbank veya ecocard ile yapacağınız minumum 100 tllik ilk para yatırma işleminize %100 promosyon verilmekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 400 tl yatırmanız karşılığında 400 tl olarak belirlnemiş.Bir çok site ilk üyelik promosyonlarını %25,%50 tutarken tam 400 tl %100 hoşgeldin promosyonu oldukça iyi görünmekte.promosyonun çevrim şartı ise minumum 2li kombinelerde minumum 1.60 oranlı toplam en az 2.56 oranlı kuponlarda 10 kez olarak belirlenmiş.

Salı Perşembe %20 gazino Yatırım promosyonu

Salı ve perşembe günleri yapacağınız ilk gazino yatırımına %20 promosyon verilmekte.promosyona hak kazanmak için minumum 200 tl yatırmanız gerekmekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 1000 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı gazinoda 50 kez.

Slot ve Livegames %10 Geri Ödeme promosyonu

Slot ve livegames oyunlarındaki kayıplarınızın %10 size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Canlı gazinoda %10-%15 Geri Ödeme promosyonu

200 tl-999 tl arası canlı gazino kayıplarınıza %10,1000 tl üzeri kayıplarınıza ise %15 oranında geri ödeme promosyonu verilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

%10 Cepbank promosyonu

Minumum 100 tllik cepbank yatırımlarınıza %10 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim aşrtı en az 2.56 oranlık 2 li kombinelerde 12 kez.

Pokerde %50 Rakeback

Pokerde %50 oranında rakeback bulunmakta.Rakebacki çekmek için 500 el poker oynamalısınız.

Spor Kayıplarına %10 Geri Ödeme

Spor iddaaları ayda canlı iddaa bölümündeki minumum 100 tllik kayıplarınıza %10 geri ödeme yapılmakta.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

*******10 Tl Bedava promosyon(Sitemize Özel)****

Yukarıda ve aşağıda bulunan linklere tıklayarak betiste üye olan herkese direkt olarak 10 tl bedava promosyon verilmekte.10 tllik promosyonla maksimum 200 tl çekim yapabilirsiniz.promosyonun çervim şartı spor iddaalarınde 10 kez,gazinoda 40 kez,pokerde 50 kuruş ve 1 tl üzeri masalarda 500 el olarak belirlenmiş.

buton