Betkral iddaa Sitesi

Betkral iddaa sitesi geçtiğimiz günlerde hizmete girdi.Betkral Gaming Ltd. şirketi tarafından finanse edilen stienin curacao lisanslı olduğuna dair bilgi paylaşımı yapılmış.Sitenin malta üzerinden hizmet verdiğini ve adres,telefon bilgilerini iletişim bölümünde görebilirsiniz.OVI Technology Limited Company tarafından sağlanan yazılımı ve tasarımı kullanan site betkupa iddaa sitesine çok benzemektedir.İki sitede de bulunan iddaa ve gazino bölümleri aynı görünüyor.Ancak site sahiplerinin aynı olup olmadığı konusunda bir bilgi verilmemiş.

Betkral Spor iddaaları ve Canlı iddaaler

Spor iddaaları bölümü futbol,basketbol,tenis,hentbol,rugby,buz hokeyi ve voleybol sporlarından oluşuyor.Birçok ülkenin musabakalarına yer verilirken ülkemiz liglerine iddaa imkanı sunulmamış.Futbol ve basketbol musabakalarına yoğunlaşan site iddaa oranları piyasa standartlarında görülüyor.iddaa seçeneklerinde geniş tercihler sunulmuş.
Canlı iddaa bölümünde spor iddaalarınde bulunan sporları görüyoruz.En çok müsabakanın futbolda bulunduğu canlı iddaate oranlar ve seçenekler orta seviyelerde görünüyor.

Betkral gazino

gazino oyunları olarak slotları görüyoruz.Slot oyunlar başlığı altındaki bölümden ulaşabilirsiniz.Netent,playtech,novomatic ve tigergames sağlayıcılarından çeşitli slot oyunları bulunuyor.Başka bir gazino oyunu bulunmuyor.
Canlı gazino bölümü göremedik.Bu oyunlara da yer verilmemiş.

Betkral Para Yatırma ve Para Çekme

Para yatırma işlemleri için banka havalesi,cepbank ve bitcoin yöntemleri bulunuyor.Bu yöntemler ile anlaşması bulunan bankalar üzerinden yatırım yapabilirsiniz.
Para çekme işlemleriniz için banka havalesi yöntemi bulunuyor.Haftanın 7 günü 09.00-02.00 saatleri arasında çekim yapabiliyorsunuz.Sitenin maksimum 30 dakikada işlemleri onayladığı bilgisini aldık.

Betkral Canlı Yardım

Sitede anasayfa üzerinden canlı yardım hizmeti bulunuyor.Yan sayfalarda canlı yardım kutusunu göremeyebilirsiniz.Ancak canlı yardımı zopim isimli ücretsiz bir yazılım üzerinden kullanıyorlar.Büyük paraların döndüğü iddaa ve gazino siteleri için böyle ücretsiz yazılımların kullanılması kaliteli bir görünüş açısından bizce iyi değil.

Betkral promosyonlar

250 TL İlk Üyelik promosyonu

İlk para yatırım tutarınızın %100’ü kadar promosyon alabiliyorsunuz.Minimum 50 TL yatırımlarınıza verilen promosyontan maksimum 250 TL’ye kadar faydalanabilirsiniz.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 oran ile 12 kez olarak belirlenmiş.Bu çevrim şartı promosyon kullanacaklar için ağır olmuş.

Sitedeki diğer promosyon seçenekleri;

  • Cepbank Yatırım %15
  • Banka Havalesi Yatırım %10

Betkral Genel Değerlendirme

Yeni açılan betkral sitesini incelediğmiz bu yazımızda size yararlı bilgiler vermeye çalıştık.Tasarım olarak betkupa sitesine benzeyen sitenin kullandığı yazılım firması da aynı.Sitede birkaç spor türünde iddaa ve slot oyunları hizmeti bulunuyor.Para yatırma ve çekme yöntemlerinde cepbank,banka havalesi ve bitcoin bulunuyor.Dünyaca bilinen lisanslı ve güvenilir para transfer yöntemlerini göremedik.Canlı yardımında ücretsiz bir yazılımla sağlandığını düşününce güvenilirlikle ilgili sorular gelebilir aklınıza.promosyon sayısı şimdilik yeterli görünüyor ancak çevrim şartlarının ağır olduğunu söyleyebiliriz.Betkral yeni bir site ve bazı eksikleri bulunuyor.Betkral kötü bir site demiyoruz ancak yeni sitelerin kendini ispatlamasını ve piyasada bilinir hale gelmesini beklemeniz her zaman faydanıza olacaktır.Herkese bol kazançlar.

buton