Betleo

iddaa Siteleri 28 Mart 2016, 22:18 Betleo

Tükçe ve İngilizce dil desteğine sahip olan ve oldukça basit bir işlem platformu ile kullanıcıların karşısına çıkan betleo işlem platformu, beyaz ve siyah renklerin hakim olduğu bir yapıda bulunmaktadır. Site içeriğinde lisans bulunduğuna dair bir amblem görülüyor olsa da, lisans hakkında her hangi bir bilgiye rastlanmamaktadır. Hakkımızda şeklinde bir bölüm bulunmak ile birlikte, giriş yapılmak istenildiğinde boş bir ekran ile karşılaşılmaktadır. Dolayısı ile betleo lisansı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Her ne kadar betleo yönetimi, Malta üzerinden alınan lisansı bulunduğunu söylüyor olsa da, bu bilgi teyit edilememektedir.

Betleo Hizmetleri

Canlı iddaaler ile spor iddaaları, canlı oyunlar ve canlı gazino oyunları başlıklarında hizmet veren betleo, normal iddaa seviyelerine sahip bir anlayış ile hizmet vermektedir.

Betleo Spor iddaaları

Betleo spor iddaaları, oldukça kısıtlı spor dallarına sahiptir. Site içeriğinde sadece futbol ve basketbol ile tenis, hentbol ve buz hokeyi karşılaşmaları bulunmaktadır. Normal seviyelerde yer alan iddaa oranları tüm karşılaşma çeşitleri için geçerlidir.

Betleo Canlı iddaaları

Spor iddaalarınde gözlenen kısıtlı spor dalı seçeneği, betleo canlı iddaaları için de geçerlidir. Aynı karşılaşma seçenekleri yani futbol, hentbol, buz hokeyi, tenis, basketbol ve kriket karşılaşmaları betleo canlı iddaaları içeriğinde de yer almaktadır. Canlı iddaalerde de, normal seviyelerde oranlara rastlamak mümkündür.

Betleo Canlı gazino

Betleo canlı gazino bölümünde, canlı bakara ile canlı roulette ve canlı black jack oyun seçenekleri üyelere sunulmaktadır. Betleo canlı gazino oyunlarından her hangi birisine giriş yapılmak istenildiğinde, oyun hakkında kısa bilgilerin yer aldığı masa görünümü ekrana gelmektedir. Bu bilgilendirme de salonda olan oyuncu sayısı, masa limitleri ve kuripiyenin bilgileri bulunmaktadır.

Betleo Slotlar

Betleo gazino oyunları olarak da ifade edilen slotlar bölümünde en beğenilen oyunlar ve tiger games oyunları ile üyelerinin karşısına 2 kategoride çıkmaktadır. Birçok iddaa ve oyun sitesinde karşılaşılan eğlencesine oyna ve para ile oyna seçenekleri, betleo oyunları içinde geçerlidir.

Betleo promosyonları

promosyonlar açısından kısıtlı imkanlara sahip olduğu görülen betleo, üyelerine betleo promosyonları başlığı altında 2 adet promosyon sunmaktadır. Verilen promosyonlardan ilki, %25 oranlı çevrimsiz ilk yatırım promosyonudur. Bu promosyonun elde edilebilmesi için, 50 Tl minimum yatırım yapmak gerekmektedir. Diğer promosyon çeşidi ise, %15 çevrimsiz tüm yatırımlara verilen promosyontur. Site içeriğine giriş yapıldığında her iki promosyonunda verildiği belirtilmekte ancak, özellik ile çevrimsiz yatırım promosyonu hakkında detaylı bir bilgiye rastlanılmamaktadır.

Betleo Ödeme Yöntemleri

Birçok alanda olduğu gibi betleo ödeme yöntemleri alanında da, site içeriğinde detaylı bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Ana ekranda yer alan ödeme seçenekleri bölümündeki logolardan yola çıkarak, betleo ödeme yöntemlerini söylemek mümkündür. Banka transferi, master card, ukash, ecopayz, visa, paysafecard ve neteller ile maestro betleo ödeme yöntemleri arasında bulunmaktadır.

 

buton