Betmatik

iddaa Siteleri 1 Mart 2016, 06:42 Betmatik

Almanya merkezli olarak hizmet veren betmatik, 2016 yılı iddaa siteleri arasında geniş hizmet yelpazesi ile dikkat çeken bir sitedir. Site içeriğinde; yakın gelecekte oynanacak spor iddaaları, sanal karşılaşmaların yer aldığı iddaaler, canlı iddaaler, poker, canlı gazino oyunları ve 3d slotlar yer almaktadır. Türk kullanıcıları ile şubat ayında buluşan yeni bir site olan betmatik, alternatif seçenekleri ve zengin içeriği ile dikkat çekmektedir. Spor iddaaları, ağırlıklı kategoriyi meydana getirmekte olup, üyelerine diğer iddaa çeşitleri ve oyunlarda da hizmet sunmaktadır.

Betmatik Spor iddaaları

Spor karşılaşmalarında farklı branşlara yönelen sitenin içeriğinde, futbol karşılaşmaları ağırlıkta olmak ile birlikte, alternatif seçenekler de üyelere sunulmaktadır. Alternatif seçenekler arasında tenis hentbol, basketbol, voleybol, rugby, buz hokeyi, Avustralya futbolu, kriket, bilardo ve dart gibi seçenekler bulunmaktadır. Emsallerine göre normalin üzerinde oranlara sahip olan sitede, yüksek kazanç elde etme talihını yakalamak mümkündür.

Betmatik Canlı iddaaları

Canlı iddaa anlayışında, sadece futbol kategorisini barındırmayan sitede, anlık karşılaşma olarak nitelendirilen voleybol, basketbol ve tenis karşılaşmaları da bulunmaktadır. Yakın gelecekte oynanacak karşılaşmaların aksine, farklı iddaa seçeneklerinin üyelere sunulması betmatik’in kalitesini ve standart dışı uygulamalarını ortaya çıkartmaktadır. Bir musabaka üzerinden onlarca analiz seçeneği yerleştirilmesi, siteyi ön plana çıkarmakta ve iddaa severler arasında popüler olmasına neden olmaktadır.

Betmatik Canlı gazino Oyunları

Betmatik canlı gazino oyunları 21, roulette, baccarad ve hold’em gibi farklı seçenekleri içermektedir. Gerçek oyuncular eşliğinde ve gerçek kuripiyeler desteğinde oynanan oyunlarda, heyecan her zaman üst seviyede bulunmakta ve yüksek kazanç elde etme talihı yaratılmaktadır.

Betmatik Poker

Betmatik içeriğinde yer alan poker oyunları bölümünde, farklı bir görünüm ve oyun anlayışı sergilenmektedir. Kategoride genel anlamda Türk pokeri, açık poker, Omaha hold’em, Hi-lo, okey, tavla ve Texas hold’em, seçenekleri bulunmaktadır. Poker oyunlarına giriş yapılmak üzere ilgili butona basıldığında, üyelerin karşısına yeni bir sayfa açılmakta olup, ekranda masalarda bulunan toplam bakiye oranı belirtilmektedir.

Betmatik 3D Slots

3D slotlar bölümünde, üyeler ve oyun severler tarafından ilgi ile karşılanan güncel ve popüler oyun çeşitlerine rastlamak mümkündür. Keno, table, pyramid poker, slots, soft games, multihand poker ve video poker ana oyun çeşitlerini meydana getirmekte olup, her bir ana grubun altında kendi özelliklerini taşıyan farklı oyunlar bulunmaktadır.

Betmatik promosyonları

Üye memnuniyetlerini her zaman ön planda tutan ve üyeleri ile sağlıklı iletişim kuran betmatik, bu memnuniyetleri sağlamak maksadı ile kampanyalar düzenlemekte ve kampanyalar eşliğinde promosyon dağıtımı yapmaktadır. Betmatik tarafından verilen promosyonların arasında, %100 hoş geldin promosyonu, %20 kayıp promosyonu, %100 kombine promosyonu ve iddaa kralını arıyor başlığı altında üyelere verilmekte olan 5.000 Türk lirası değerindeki promosyon bulunmaktadır.

buton