Betobo

iddaa Siteleri 1 Nisan 2016, 01:15 Betobo

Çevrimiçi iddaa oynatma amusabakalı kurulan siteler arasına 2015 yılında katılan birçok siteden birisi olan Betobo, iddaa pazarına Ekim ayında adım atmıştır. Site herhangi bir şirkete bağlı görünmüyor. Telif hakları açısından kendi adıyla bir marka olarak kayıtlı olduğunu görüyoruz. 2015’in sonlarında internet üzerinden iddaa oynatma siteleri arasına giren ve henüz sadece birkaç aylık bir site olan Betobo bu sebeple site üzerinde birkaç eksik barındırıyor fakat yine de eksiklerini tamamlamak için yeterince süresi olduğunu da düşünebiliriz. Site üzerinde spor iddaaler ve canlı iddaaler sunulurken yine spor ile ilgili bir iddaa türü olan sanal iddaaler ise bu sitede en azından şimdilik bulunmuyor. Fakat ileride siteye eklenip eklenmeyeceğini bilemiyoruz.

Bunun yanında gazino ve canlı gazino hizmetleri sunan sitede gazino için Netent ile çalıştıklarını belirten sitenin canlı gazino bölümünde ise roulette, bakara ve 21 oynayabildiğiniz birer adet yabancı sunucu bulunmakta ve buralarda yine yabancı kurpiyerler ile beraber iddaa yapabilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki kategoriler bölümünde poker için de ayrı bir başlık bulunuyor.

Spor iddaaları kategorisinde iddaa yapılabilen spor dalları ise futbol, basketbol, tenis,hentbol ve buz hokeyi en fazla iddaa seçeneğine sahip alanlar olurken bunun yanında az da olsa dart, kriket, snooker, Avustralya futbolu gibi spor dallarında da iddaa yapma imkanınız kısıtlı da olsa bulunuyor. Sitenin birçok zayıf yanından birisi de canlı iddaa bölümü. Zira site içerisindeki canlı iddaa yapılabilir karşılaşma sayısı bir elin parmaklarını geçemiyor maalesef. Netent oyunlarının ağırlıkta olduğu gazino bölümünde ise yeni ve popüler slot oyunlarını da bulabileceğiniz birçok oyun çeşidi ile karşılaşıyorsunuz.

roulette, 21 ve bakara oynayabildiğiniz canlı gazino bölümünde ise her alanda birer adet sunucu bulunuyor. Sitenin tasarımında ise daha turuncudan yararlanılmış hatta sitenin duvarları turuncuya boyanmış desek yeridir, o denli fazla turuncu kullanımına başvurulmuş tasarımda. Ayrıca belirtmemiz gerekiyor ki site içerisinde dil tercih bölümü bulunmuyor bu da sitede Türkçe dışında bir dil desteği bulunmadığını anlıyoruz. İngilizce de dahil herhangi bir dil desteği içermeyen sitenin lisansı olduğunu iddia etmek oldukça mantıksız.

Lisans

Site içerisinde her sitede olduğu gibi anlaşmalı olan ya da kullanımda olan kuruluşların logoları alt kısımda sergileniyor. Burada Malta gazino İdaresinin de logosu bulunuyor. Bu logoyu süs olsun diye koyamazsınız fakat logoyu koyuyorsanız da sitede bir kere lisans adı geçmesi gerekiyor. Fakat sitede hem lisans ile ilgili herhangi bir lisans numarası ya da bu tür bir bilgilendirme olmadığı gibi aynı zamanda sitenin Türkçe dışında herhangi bir dil desteği sunmaması da bu işi yokuşa sürüyor. Bunun nedeni ise lisans idarelerinin lisans verirken öncelikle ingilizce dil desteği olup olmadığıyla ilgileniyor olmaları. Hem kendi adına telif hakkı bulunan yani başka bir şirketin altında bulunmayan sitenin hem de dil sorunundan dolayı gerçekten lisansı olup olmadığı hakkında kesin birşey söylememiz mümkün değil fakat mantılı görünmediğini belirtebiliriz.

Mobil Uyumluluk

Sitenin bir mobil uyumlu görünümü bulunmakta.

Müşteri Hizmetleri

Sitenin her zaman sağ alt kısmında bulunan bir canlı destek hattı butonu bulunuyor. Buradan site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

buton