Betpas 4 – Betpas giriş adresi Betpas4.com

Curaçao lisansı ile hizmet veren bir iddaa sitesi olan Betpas’ın giriş adresi Betpas3.com dün gece bloklandı. Bu gelişme üzerine Betpas firması Betpas4.com adresini hizmete sundu.

Kısa süre önce Türkçe iddaa siteleri arasında yerini alan Betpas sitesi çok çabuk bir şekilde yüksek bir ivme yakaladı. Birkaç ay içerisinde Türkiye’de hatırı sayılır bir müşteri kitlesine ulaştılar. Betpas’ın başarılı olmasının en büyük nedenlerinden birisi çok hızlı para çekme ve para yatırma işlemleriydi. Sitedeki oranlar ve kolay kullanımlı site arayüzü de başarıda etken oldu. Ama böylesine başarılı bir site kısa sürede yükselince dikkat çekti ve adresleri engellenmeye başladı. Betpas 4 adresi de bir önceki adresin engellenmesiyle açıldı.

Curaçoa lisanslı bir iddaa sitesi olan Betpas Türkiye’de online iddaa lisansı almadığı için devlet tarafından engelleniyor. Aslında daha kısa bir süre önce adres değşikliği yapmışlardı. Üzerinden çok geçmeden tekrar bir adres değişikliğine gitmek zorunda kaldılar. Dün akşamdan itibaren Betpas giriş ve Betpas yeni adres konularında yorumlar ve itirazler alıyoruz. Betpas üyeleri siteye giriş yapamadıkları için kızgınlar. Ancak Betpas firması tarafından yapılan adres değişikliği duyurusundan haberleri olmasa gerekki yeni adrese girmeyi denemiyorlar.

Betpas sitesine giriş yapmak için tarayıcınıza www.betpas4.com yazarak siteye ulaşabilirsiniz. Bundan daha garanti bir yöntem olarak sitemize girip Betpas giriş linkine tıklayarak en güncel Betpas adresine ulaşabilirsiniz. Betpas iddaa sitesine yukarıdaki bağlantı üzerinden üye olursanız 250 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betpas giriş • betpas yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Betpas iddaa

buton