BetPas

BETPAS HAKKINDA

Betpas iddaa sitesinde firma bilgileri bölümü olmasına rağmen şirket bilgilerini burada paylaşmamaktadır bu sebepten betpas lisansı hakkında da bir bilgi yoktur. Betpas tanıtım site arayüzü oldukça anlaşılır hazırlanmıştır. Site içerisinde aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Betpas iddaa sitesi de Pronet Gaming alt yapısı kullanan sitelerden biridir.

SPOR BAHSİ

Betpas iddaa sitesi canlı iddaa bölümünde ana dal olarak futbol bulunmaktadır. Bunun yanında buz hokeyi, kriket, beysbol, tenis ve basketbol gibi alanlarda da canlı iddaa oynatmaktadır. iddaa oranları her pronet sitesinde olduğu gibidir.

DİĞER BÖLÜMLERİ

Betpas sitesi gazino, poker, sanal futbol ve sanal tenis gibi alanlarda da iddaa yapma imkânı tanır. gazino, poker bölümlerinde ise Poker Klas Gaming alt yapısını kullanmaktadır.

promosyonLAR

Betpas iddaa sitesi yeni üyelerine 450 TL promosyon vermektedir. 450 TL olan Yeni Üye promosyonunu 3 aşamada alıyorsunuz. İlk olarak 100 TL’ye kadar olan yatırıma %100 promosyon veriyor. İkinci para yatırımında 150 TL’ye kadar %50 ve üçüncü yatırımda 200 TL’ye kadar ise %25 promosyon alınır. Yatırım işleminin ardından canlı destek hattı ile irtibata geçerek promosyonu talep etmeniz gerekmektedir.
%10 havale ve %15 cepbank yatırım promosyonu bulunmaktadır. Canlı gazino’da %20’ye kadar promosyon kazanabilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Betpas para yatırma yöntemleri cepbank, havale, ukash ve ecopay ile yatırabilirsiniz. Resmi tatiller dışında 24 saat para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Süresi ortalama 5 dakikadır. Para çekme yöntemleri 7 gün 24 saat para çekme işlemi yapılabilmektedir. Resmi günlerde yine işlem yapılamamaktadır. EFT ile para çekme yönteminde hafta içi saat 9:00 – 16:00 arası yapılabilmektedir. Ukash- ecopay gibi yöntemlerde saat ve gün ayrımı yapılmamaktadır. Her kullanıcı günde en fazla 10.000 TL’ye kadar para çekimi yapabilmektedir. Çekebilmek için anaparanın 1,3 oranında dönmesi gerekmektedir. Oyunlarda ise en az 3 defa çevrilmesi gerekir.

Müşteri Hizmetleri

Betpas şikâyet veya canlı destek hattına bağlanmak için öncelikle giriş yapmak gereklidir. Ziyaretçi olarak müşteri hizmetlerine erişebilmek için ad, e posta adresi kullanıcı adı ve konu seçilmesi gerekli. Bunun yanında sitenin alt bölümünde sıkça sorulan sorular kısmı bulunmaktadır. 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri..

 

buton