Betpas 5 – Betpas yeni adres Betpas5.com

Popüler iddaa sitesi Betpas’ın önceki adresi Betpas4 16 Mart 2016 tarihinde engellendi. Bu gelişme üzerine Betpas firması siteye giriş adresini Betpas 5 olarak değiştirdi.

Betpas iddaa sitesi kısa bir süre önce Türkçe iddaa pazarına adım atmış olmasına rağmen hızlı bir yükseliş grafiği yakaladı. Betpas kısa sürede hatırı sayılır bir müşteri kitlesine ulaştı. Bu yükselişin en büyük sebebi hızlı para çekme işlemleridir. Betpas sitesinde para çekme seçenekleri geniş ve işlem süreleri düşüktür. Betpas5 iddaa sitesinin kullanıcı dostu tasarımı da siteyi tercih edenler için önemli bir etken olmuştur.

Betpas’a yeni üye olan kullanıcılar 250 TL’ye kadar %25 ilk üyelik promosyonu kazanıyorlar. Bu promosyontan yararlanmak için elbette öncelikle Betpas giriş yaparak siteye üye olmanız gerekiyor. Betpas5 adresi Betpas yeni adresi olarak tarayıcı üzerinden giriş kullanabileceğiniz bir adrestir. Dilerseniz üstteki butona tıklayarak Betpas’a ulaşabilirsiniz. Siteye girdikten sonra sağ üst kısımda yer alan “Yeni Üye” butonuna tıkladığınızda açılan üyelik formunu doldurarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra havale ya da cepbank yöntemiyle ilk seferde 1000 TL hesabınıza havale ederseniz, 250 TL de promosyon kazanırsınız.

Yazı etiketleri: betpas giriş • betpas yeni adres

19 Mart 2016 Yazıldı Betpas iddaa

buton