Betpas

Betpas iddaa sitesi incelemesi:

Betpas

PronetGaming altyapısı ve Türkçe dil desteğiyle birlikte 2015 yılının Nisan ayında online iddaa operasyonlarının Türkiye ayağını başlatan betpas, üyelerine son derece kazançlı bir iddaa ailesinin parçası olmayı teklif ediyor.

LandhuisGrootKwartier, GrootKwartierweg 12, Willemstad, Curacao adresini merkez olarak kullanan Better World N.V. şirketinin üzerine kayıtlı olan site, bu şirket aracılığıyla alınan 8048/JAZ numaralı betpas lisansı ile çalışıyor.

Bununla birlikte söz konusu sitenin, Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden olan Restbet’in kardeş sitesi olduğunu da ifade etmeden geçmeyelim.

Betpas Spor iddaaları

Sitenin Spor iddaaları bölümü, PronetGaming altyapılı diğer sitelerle içerik ve tasarım açısından benzerlik göstermekle birlikte 20’nin üzerinde farklı spor dalına yönelik oluşturulan musabaka önü iddaa alternatifleriyle üyelere hizmet veriyor.

Özellikle futbol ve tenis konusunda binlerce opsiyonu bünyesinde barındıran betpas iddaa bölümünün oranları da göz doldurucu seviyelerde ilerliyor.

 

Betpas Canlı iddaa

Spor iddaaları konusunda gösterdiği başarılı duruşu, betpas canlı iddaa konusunda da sürdüren sitede musabaka yoğunluğunun az olduğu gün ve saatlerde bile çok sayıda canlı iddaa seçeneği bulabiliyorsunuz.

Futbol, basketbol, tenis, voleybol gibi popüler spor dallarının yanı sıra buz hokeyi, hentbol, kriket, dart, salon futbolu gibi spor dalları da yoğun olarak canlı iddaa takviminde kendilerine yer bulabiliyor.

Betpas gazino / Betpas Canlı gazino

NETENT altyapılı gazino bölümünde 100’ün üzerinde tematik video SlotOyunu’yla birlikte Video Poker çeşitleri ve 36 farklı (roulette, Poker, Baccarat, 21 vs.) Masa Oyunu alternatifi yer alıyor.

Evolution Gaming, BetGames, XProGaming ve LuckyStreak altyapılarının kullanıldığı betpas canlı gazino bölümü, son derece hareketli bir görüntü sergilemekle birlikte; bu bölümde çok sayıda Canlı Poker, roulette, 21 ve Baccarat masası mevcut.

Betpas promosyonları

Yeni üyelerine 250 TL tutarında İlk Üyelik promosyonu veren site, promosyon yelpazesini bununla sınırlı tutmuyor ve çok sayıda cazip teklifle üyelerinin karşısına çıkıyor.

Özellikle Yatırımı promosyonlarıyla göz dolduran sitede %15 CepBank, %10 Banka Havalesi, %10 AstroPay, %5 ecoPayz Yatırım promosyonlarının yanı sıra 250 TL NETENT gazino Hoşgeldinpromosyonu, %20 gazino Kayıp promosyonu, %10 BetOn Poker promosyonu ve %30 Poker RakeBackpromosyonu gibi bonkör promosyon teklifleri yer alıyor.

Betpas Para Yatırma

Hızlı, güvenli, ücretsiz ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilen betpas para yatırma işlemlerinde; Banka Havalesi, CepBank, ecoPayz, TLnakit ve AstroPay yöntemleri kullanılabiliyor.

Alt yatırım limitleri; Banka Havalesi için 50 TL, ecoPayz ve TLnakit için 10 TL, CepBank için 20 TL ve AstroPay için 10 USD olarak değerlendirilmiş.

Üst yatırım limitleri nasıl diye baktığımızda ise; karşımıza Banka Havalesi ve TLnakit için 100.000 TL, ecoPayz için 10.000 TL, CepBank için 1.000 TL ve AstroPay için 500 USD şeklinde bir tablo çıkıyor.

Betpas Para Çekme

Banka Havalesi, TLnakit ve ecoPayz yöntemleri doğrultusunda yapılan betpas para çekme işlemlerinde her üyenin günde en fazla 2 kez olmak üzere maksimum 20.000 TL çekim talebi verme hakkı bulunuyor.

Bütün yöntemlerde minimum para çekim limiti 100 TL olmakla birlikte işlemler, yaklaşık olarak 15 dakika içerisinde neticelendiriliyor ve gerekli görülmedikçe üyelerden belge talep edilmiyor.

Betpas Güvenilir Mi?

Güvenilirlik konusunda oldukça sağlam bir noktada konumlanan site:

PronetGaming altyapısından dolayı üst düzey güvenlikle üyelere hizmet veriyor.
iddaa dünyasında ciddi tecrübesi bulunan Better World N.V. referansıyla faaliyetlerini sürdürüyor.
Aktif durumdaki Curacao lisansıyla çalışıyor ve bu ülkenin yasalarına göre denetleniyor.
SSL sertifikası dolayısıyla üyelerin verilerinin güvenliğini sağlıyor.
Tüm bu parametreleri alt alta topladığımızda betpas güvenilir mi sorusuna cevap olarak; site, oldukça güvenilirdir değerlendirmesini rahatlıkla yapabiliyoruz.

Betpas Mobil

Canlı iddaaler, gazino ve Canlı gazino-Pro bölümlerinden oluşan betpas mobil uyumlu versiyonuna marka ya da model ayrımı olmaksızın Android, IOS ya da Windows tabanlı mobil cihazlarınızın hepsinden ulaşabiliyorsunuz. Minimal çizgiler baz alınarak tasarlanan mobil site üzerinden kesintisiz iddaa ve oyun heyecanına rahatlıkla dahil olabiliyorsunuz.

Betpas Müşteri Hizmetleri / Canlı Destek

İş bitiren bir ekipten oluşan betpas canlı destek hattı haftanın 7 günü 24 saat boyunca üyelere kesintisiz hizmet sunuyor. Üyeler, canlı destek hattıyla birlikte [email protected]/* */ ve [email protected]/* */ e-posta adresleri üzerinden de sorularını site yetkililerine iletebiliyor.

Genel Değerlendirme

Yukarıda uzun uzun değerlendirdiğimiz Betpas, genel itibariyle son derece güvenilir ve kaliteli bir iddaa sitesi olarak güçlü rakiplerinin arasında sivrilmeyi başarıyor. Hem iddaa hem de oyun konusunda üyelerine üst düzey bir deneyim sunan sitenin ödemeler ve promosyonlar konusundaki tavrı da takdiri fazlasıyla hak ediyor. Betpas’a güvenle üye olarak iddaalarınizi yapabilirsiniz.

/*520-start*/ #btnsx-520{margin-top:0px;margin-bottom:0px;margin-left:0px;margin-right:0px;padding-top:10px;padding-bottom:10px;padding-left:25px;padding-right:25px;} #btnsx-520 .btnsx-text-primary{text-transform:uppercase;font-size:21px;line-height:21px;font-style:normal;font-weight:normal;color:#ffffff;padding-top:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;} #btnsx-520:hover .btnsx-text-primary{color:#ffffff;} #btnsx-520 .btnsx-text-secondary{font-size:21px;line-height:21px;font-style:normal;font-weight:normal;color:#999;padding-top:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;} #btnsx-520:hover .btnsx-text-secondary{color:#777;} #btnsx-520 .btnsx-icon{font-size:14px;padding-top:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;} #btnsx-520 .btnsx-icon-img{top:0px;bottom:0px;left:0px;right:0px;} #btnsx-520{background-color:#1e73be!important;} #btnsx-520:before{background-color:#6e9e09!important;} #btnsx-520:hover{background-color:#6e9e09!important;} #btnsx-520{border-top-width:0px;border-bottom-width:0px;border-left-width:0px;border-right-width:0px;border-style:none;border-top-left-radius:50px;border-top-right-radius:50px;border-bottom-left-radius:50px;border-bottom-right-radius:50px;} #btnsx-520:hover{border-top-width:0px;border-bottom-width:0px;border-left-width:0px;border-right-width:0px;border-style:none;border-top-left-radius:50px;border-top-right-radius:50px;border-bottom-left-radius:50px;border-bottom-right-radius:50px;} #btnsx-520{-webkit-box-shadow:none;box-shadow:none;} #btnsx-520:hover{-webkit-box-shadow:none;box-shadow:none;} /*520-end*/ BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLA

buton