Betpas Detaylı İnceleme

iddaa Siteleri 18 Mart 2016, 12:55 Betpas Detaylı İnceleme

Gittikçe daha da büyük bir sektör halini alan çevrimiçi iddaa oynatma siteleri arasına katılmak isteyen yeni dönem şirketlerinin çoğunu bu pazara giriş yaparken tercih ettikleri bir yöntem olan hazır iddaa sitesi alt yapısı sağlayıcılarından sitelerinin alt yapısal ve teknik kısımlarını bu şekilde sağlama yöntemine Betpas da başvurmuş ve 2014 yılından beri, teknik ve altyapısal konularda ProNet Gaming ile beraber çözümler üreten iddaa şirketi aynı zamanda İngilizce dışında sadece Türkiye pazarını hedeflediğinden olsa gerek bir tek Türkçe dil desteği sunuyor. Logosunda beyaz ve yeşil renkleri tercih eden şirket, sayfa tasarımlarında ise beyaz bir arka plan üzerinde yeşil ve ağırlıkla mavi renkleri kullanmıştır. Oldukça modern çizgilere sahip bir site tasarımı bulunan sitenin hizmetleri ise spor iddaaları, canlı iddaaler, sanal iddaaler, canlı gazino, gazino ve ayrıca poker olmak üzere 6 dalda devam ediyor. Spor iddaalarınin ağır bastığı site özellikle de futbola ayrı bir ilgi gösteriyor. Bu ilginin Türkiye pazarı odaklı bir şirket olmalarından dolayı normal olduğunu düşünüyoruz. Yine de diğer spor dalları ve iddaa alanlarında da yeterince iddaa seçeneği olduğunu söyleyebiliriz.

Lisans

Sitelerin kendi kurulumlarını tamamlamak yerine hazır altyapılar üzerinde hizmete başlamalarının belki de en büyük sebeplerinden biri kendilerinin özel olarak lisans alma gereği duymamaları olduğunu söyleyebilir. Betpas da teknik ve altyapısal hizmetlerde bağlı olduğu ProNet Gaming’in Curacao hükümetinden aldığı 8048/JAZ numaralı lisansı üzerinden diğer birçok PNG sitesi gibi hizmetlerine devam ediyor. Bütün iddaa hizmetlerini bu lisans üzerinden yürüten sitenin bireysel bir lisansı bulunmadığını, teknik alt yapısını kullandıkları PNG’in lisansını kullandıklarını tekrar hatırlatalım.

Hoş Geldin promosyonu Ne Kadar?

Pronet Gaming ailesinin bir ferdi olan Betpas, 2014 yılında iddaa piyasasına girmiş bir site. Hoşgeldin promosyonu kısmında çok da cezbedici tekliflerle iddaa tutkunlarının karşısına çıkmayı başaramayan iddaa şirketi, 250 TL gibi yüksek sayılmayan bir üst limit belirledikleri gibi bu üst limitten yararlanmak için de 1000 TL yatırmanızı istiyorlar. Yani promosyonun oranı %25 gibi, hoş geldin promosyonlarında nadiren gördüğümüz görece düşük bir promosyon oranı olarak karşımıza çıkıyor. PNG altyapısını kullanan sitelerde bir gelenek haline gelen kısıtlama yine Betpas’ta da mevcut durumda. Bu promosyontan yararlanmak için ilk yatırım işleminizi kesinlikle ya Cepbank ödeme yöntemi ile ya da Bankha Havalesi ile yapmalısınız. Diğer ödeme yöntemlerini kullandığınız takdirde Hoş Geldin Promosyonundan yararlanamayacaksınız.

promosyon Çevrimi

Diğer iddaa oynatma siteleri ile karşılaştırdığımızda verdikleri ilk yatırım promosyonu oldukça sönük kalan sitenin en azından çevirim şartları yönünden de promosyonuna uygun derecede bir çevirim şartı bekliyorduk fakat yanıldık. Böyle düşük bir orana sahip promosyon için hem anaparanızı 1.30 ve üzeri bir kuponla çevirmeniz hem de promosyondan edindiğiniz promosyon miktarını 2.00 ya da daha yüksek oranlı kuponlarda 10 defa çevirmeniz gerekmektedir. promosyonunuzu alabilmeniz için para yatırım işleminizden hemen sonra sitenin destek birimiyle iletişime geçerek hoş geldin promosyonundan yararlanmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu talebi gerçekleştirmez iseniz bu promosyontan bir daha yararlanamazsınız. Promosyonun geçerli olabilmesi için ilk para yatırma işleminizden sonraki ilk 48 saat içerisinde bu başvuruyu yapmış olmalısınız.

Mobil Uyumluluk

Hazır bir site altyapısı kullanmanın en büyük avantajlarından birinin hazır bir lisans ile iddaa oynatma pazarına direkt olarak giriş yapabilmeniz olduğundan diğer bölümlerde bahsetmiştik. Bir diğer avantajı ise ProNet Gaming gibi bu konuda markalaşmış bir şirketten alıyorsanız size bir de mobil uyumlu site sürümü hizmeti veriyor olmalarıdır. PNG altyapısı kullanan diğer sitelerde olduğu gibi Betpas da aynı tasarıma sahip mobil sürümü bulunduruyor.

Canlı iddaa

Site içerisindeyken bulunan üst çubuktaki kategoriler içerisinden Canlı iddaa kısmına ulaşabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfada bulunan sol pencerede hali hazırdaki canlı durumdaki ya da hemen az sonra başlayacak potansiyel canlı iddaa musabakalarının liste halinde bulunduğu bir bölümle karşılaşırsınız. Orta bölümde ise canlı iddaate hangi spor dalında iseniz o daldaki musabakaların kısa kısa kart istatistikleri ve genel iddaa oranları bulunduran bir özet ekranıyla karşılaşıyorsunuz. Canlı iddaa yapmak istediğiniz karşılaşmayı seçtiğinizde ise orta bölümde PNG altyapısının bir hizmeti olan grafiksel anlatım ve bol istatistik bulunduran bir canlı iddaa tablosu bulunuyor. Alt bölümden ise ayrıntılı şekildeki canlı iddaa seçeneklerine göz atabilir ve istediğinize iddaa yapabilirsiniz.

Canlı gazino

Canlı gazino bölümündeyse sitenin anlaştığı gazino oyun sağlayıcılarının tümünün mevcut oyunlarını görüntüleyen bir ekranla karşılaşırsınız. Daha sonra bu oyunları sağlayıcılarına, alfabetik sıralarına ya da oyun türlerine göre filtreleyip sıralayabilirsiniz. 21, Baccarat ve roulette oynayabilirsiniz.

Para Yatırma Seçenekleri

-Banka Havalesi: 50 TL ve üzeri işlemlerde kullanabileceğiniz ödeme yöntemi.

-Cepbank: 20 TL ya da daha fazla olan yatırımlarınızda kullanabilirsiniz.

-Ecopayz: 10 TL gibi cüzi bir alt sınıra sahip ödeme şekli.

-TLNakit: 10 TL alt sınır bu seçenekte de geçerli.

-Astropay: 10 Dolar alt sınırına sahip para yatırım seçeneği.

Müşteri Hizmetleri

Sayfanın sağ altından Canlı Destek birimine her gün her saat ulaşabilirsiniz.

buton