Betrolex

iddaa Siteleri 25 Mart 2016, 14:39 Betrolex

Betrolex iddaa sitesi 2015 yılının son zamanlarından itiraben iddaa tutkunlarına online iddaa yapma fırsatı tanımıştır. Sitenin Gibraltar hükumeti tarafından verilmiş olan spor iddaaları ve gazino iddaaları yapma ve oynatma lisansı bulunmaktadır. Spor iddaalarınde futbol, basketbol , tenis, buz hokeyi, voleybol, beyzbol, bilardo, hentbol, rugby, salon futbolu,bandy, kriket ve Avustralya futbolu olmak üzere pek çok çeşit bulunmaktadır. Spor iddaaları olmak üzere canlı iddaa seçeneği de bulunmaktadır. Canlı iddaa seçeneğinde yine pek çok spor müsabakası karşınıza çıkmaktadır. Betrolex sitesi Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Rusça ve Türkçe olmak üzere pek çok dilde hizmet vermektedir.

Ödeme yöntemleri

Para yatırma seçenekleri olarak cep bank ve banka havalesi ile yatırma işlemleri gerçekleşmektedir.  Banka havalesi yolunu kullanan müşteriler en az 100 tl dir ve ortalama işlem süresi olarak 5 dk olduğu görülmektedir. Cep bank yolu ile en az 20 tl yatırılmakta ve ortalama işlem süresi 20 dakikayı bulmaktadır. Ödeme yöntemleri olarak para çekme işlemlerinde kullanılan yol banka havalesi olmalıdır ve en az 100 tl olmak üzere müşteriler günde 1 defa para çekme hakkına sahiptir.

promosyonlar

Betrolex iddaa sitesinde promosyonlar bulunmaktadır. Bu promosyonlardan öncelikli olanı %25 ilk üyelik promosyonudur. Banka havalesi ya da cep bank yolu ile yapılan ilk para yatırma işlemlerinde bulunan tüm müşteriler bu promosyontan yararlanabilir. Bu promosyonu kullanmak için sadece spor iddaaları yapılmalıdır. Yapılan para yatırma işleminden sonra promosyona hak kazanmak için betrolex sitesinin iletişim kısmında bulunan mail adresine mail atmanız yeterli olacak ve promosyon hesaba site tarafından geçirilecektir.

Alınabilecek en az promosyon miktarı 5 tl olmak ile beraber en fazla da 250 tl olarak belirlenmiştir. promosyon kazanıldıktan sonra para çekme ya da ödeme işlemi almak isteyen kullanıcıların promosyonu çevirme şartları bulunmaktadır. Bu şartlar yatırılan ana paranın en az 1,30 orana basıldıktan sonra çekildiği ve promosyon için de kazanılan promosyonun en az 2 orandan 10 farklı musabakata oynanması gerekmektedir. Her üye ilk para yatırma promosyonundan faydalanabileceği gibi bu sadece ilk para yatıma işleminde ve 1 kere geçerlidir. Ayrıca Betrolex sitesinde 1000 tl kombine promosyonu bulunmaktadır.

Bu promosyontan yine banka havalesi ya da cep bank ile para yatıran müşteriler yararlanabilir.Para çekme isteğinde bulunulduktan 48 saat içinde bu promosyontan yararlanılmaz ve 1000 tl altı kayıplarda geçerli olmayan promosyon çeşiti her kullanıcıya 7 günde 1 defa faydalanma imkanı sağlar. Sitede şu an bulunan son promosyon çeşiti ise %20 kayıp promosyonudur. Bu promosyontan yararlanmak için en az 20 tl yatırılması gerekmektedir. Kayıp promosyonu spor iddaalarınde geçerli olmakla birlikte sadece bu iddaa çeşitinde kayıplar için geçerlidir.

 

buton