Betsat 28 – Betsat yeni giriş adresi Betsat28.com

Güvenilir iddaa sitelerinden birisi olan Betsat geçtiğimiz günlerde Betsat18 adresine geçiş yapmıştı. Bir süredir bu adres üzerinden hizmet veren Betsat iddaa sitesi dün akşam saatlerinde bu adresin de engellenmesi ile Betsat28.com adresine taşınmak zorunda kaldı.

Betsat giriş adresi 14 Haziran 2016 tarihinde TİB tarafından erişime engellendi. Betsat Türkiye’de online iddaa lisansı bulunmayan bir iddaa sitesidir. Türkiye’de iddaa oynatma hakları iddaa’da ve onun bayilik verdiği online platformlardadır. Bunlar bilyoner, misli, oley, nesine vb. gibi sitelerdir. Bu siteler online olarak iddaa oynatma hizmet verirler. Ancak kendileri herhangi bir iddaa açamadığı gibi oranları da İddaa’dan alırlar. Yani Türkiye’de iddaa oyunlarının tek markası iddaa’dır. Bu nedenle yurt dışı iddaa siteleri Türkiye’den lisans almak istemiyorlar. Çünkü yurt dışından aldıkları lisans ile müşterek iddaaler düzenleyebiliyorlar.  Betsat Curaçao lisansı ile hizmet veren bir iddaa sitesidir. Yani Betsat’ın lisanssız bir iddaa sitesi olduğunu savunanlar yalan söylüyor demektir. Betsat TR’de ayrı bir lisans alması gerektiği ve bunu almadığı için yasa dışı iddaa siteleri arasında kabul edilmektedir.  Betsat iddaa sitesi bu nedenle engelleniyor ancak son olayda Betsat 28 adresinin açılması gibi hemen yeni adresler yayına sunularak kesintisiz hizmete devam ediliyor.

Betsat yeni adresi Betsat 28 üzerinden şu anda engelsiz olarak siteye ulaşabiliyorsunuz. Betsat adresleri artık 2 haftada bir engellenmeye başlandı ve bu üyelerin kafasını karıştırıyor. Yeni betsat üyeleri adres değişikliği gibi bir kavramdan haberdar olmadığı için sitenin kapandığını düşünerek panik yapıyor. Bir de içeride paraları varsa dokunmayın bu üyelere :). Sitenin kapandığını ve paralarının uçup gittiğini düşünenler bile oluyor. Betsat ya da diğer iddaa sitelerinin adres değiştirmesi sizin eski adrese ulaşamayacağınız için hizmetinize engelsiz bir adres sunabilme amacıyla yapılmaktadır. Betsat yeni adresi duyurularını takip ederek en güncel adresleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Yazı etiketleri: betsat giriş • betsat yeni adres

15 Haziran 2016 Yazıldı Betsat Haber

buton