Betsat 87 – Betsat giriş Betsat87.com

Betsat online iddaa sitesinin Betsat33.com adresi 18 Mayıs 2016 tarihinde engellenenler arasına girdi. Betsat yeni adresi olarak ise firma tarafından Betsat87.com alan adı belirlendi.

Türkiye iddaa pazarına 2015 yılında giren Betsat iddaa sitesi Betin’in kardeş sitesidir diyebiliriz. Çünkü Betsat da tıpkı Süperbetin gibi Poligon Entertainment firması tarafından işletilmektedir. Betsat33 ismiyle birkaç aydır hizmet veren sitenin bu adresi geçtiğimiz günlerde bloklandı. Betsat adresi engellendikten sonra birkaç saat boyunca Betsat giriş işlemlerinde sıkıntı yaşandı. Betsat yeni adresi belirlenene kadar Betsat üyeleri siteye giremediler. DNS ayarlarını elle yapmış olan kullanıcılar eski engelli adreslere girebiliyorlar ama birçoğumuz otomatik DNS kullandığımız için engelsiz adresi beklemek zorunda kalıyoruz.

Neyseki Betsat iddaa sitesi hemen duruma müdahale etti ve engelsiz Betsat 87 adresini hizmete sundu. Betsat giriş adresi değiştikten sonra üyelere elektronik posta gönderilerek bu adres duyuruldu. Elbette birçok üye mailini günlük olarak kontrol etmediği için bu adres değişikliğinden haberdar olamadı ve site site gezerek yeni adresi aramak zorunda kaldı. Önümüzdeki günlerde Betsat87 adresinin de engelleneceğini düşünüyoruz. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz Betsat giriş sorunu yaşadığınız anda sitemize girip sitemizdeki Betsat bağlantılarına tıklamanızdır. Çünkü en iyi iddaa siteleri tanıtımlarını yaptığımız blogumuzdaki giriş linkleri her zaman en son güncel adrese yönlenmektedir.

Yazı etiketleri: betsat giriş • betsat yeni adres

25 Mayıs 2016 Yazıldı Betsat Haber

buton