Betsilver iddaa Sitesi

2015 Aralık ayında Türk müşterilere hizmet vermeye başlayan silverbet curacou lisanslı olup 11 dilde hizmet vermekte.Betsilver hergeçengün sayısı artam betconstruct altayapısı kullanmakta olan bir site.Bu altayapıyı kullanan pek çok site bulunmakta.Dolayısıyla bu altayapıyı kullanan tüm siteler tasarımsal anlamda birbirinin aynısı.Şimdi betsilver bölümleri promosyonları hakkında bilgi verelim.

Betsilver Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Betsilver spor iddaaları bölümünde pek çok dala iddaa oynamak mümkün olup iddaa çeşitliliği için normal diyebilirz bu bölümdeki iddaa oranları ise ortalamalarda olup çok yüksek oranlar bulunmamakta.Canlı iddaa bölümünde canlı iddaateki musabaka çeşitliği fena olmasada canlı iddaa seçenekleri biraz az kalmış durumda.Bu bölümdeki çeşitlilik artırılmalı.Canlı iddaa oranları ise yine ortalama düzeylerde seyretmekte.

Betsilver gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Betsilver gazino bölümünde 6 farklı sağlayıcı tarafından sağlanan slotlar bulunmakta.Bu slotların arasında netent slotlarıda bulunmakta olup bu bölüm için oldukça iyi demek mümkün.Canlı gazino bölümündede 21,roulette gibi oyunları kurpiyerler eşliğinde oynamak mümkün.Sitenin dieğr bölümlerinde totto,bedava iddaa,sanal sporla,borsa,bolete,tavla ve çin pokeri oluşturmakta.

Betsilver Para Yatırma ve Çekme

Betsilvere aşağıdaki belirtilen yöntemlerle ve belirtilen miktarlarla para yatırmak mümkün.

  • Cepbank ile minumum 20 tl
  • Ecocard ile minumum 1 tl.
  • Astropay ile minumum 10 usd.
  • Banka havalesi ile minumum 50 tl.

Betsilverdan para çekmek için ecocard yada havale yöntemini kullanabilirsiniz.Minumum çekim miktarı ise 100 tl.

Betsilver promosyonlar

  1. 150 tl %50 hoşgeldin promosyonu.Cepbank ile minumum 50 tl veya havale ile minumum 100 tllik ilk yatırmlarınıza %50 oranında promosyon verilmekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 300 tl yatırmanız karşılığında 150 tl.promosyonun çevrim şartı en az 1.90 orandan 11 kez olup,bu promosyon sadece spor iddaaları ve canlı iddaate çevirebiliorsunuz.
  2. %20 günlük canlı gazino ve slot discountu(kayıp promosyonu).Günlük minumum 100 tllik canlı gazino ve slot kayıplarınızın %20 si size iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
  3. Çarşamba %50 21 promosyonu.Çarşamba günü yapacağınız yatırmlarda sadece 21 oyununda kullanmak üzere %50 promosyon verilmekte.Alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 2000 tl yatırmanız karşılığında 1000 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı 21 oyununda 40 kez.
  4. Bedava iddaa.Betsilver hergün belirlenen musabakalar üzerinden 1 kez bedava iddaa yapmanıza olanak tanımakta.
  5. %10 paykwik ve paykase yatırım promosyonu.Bu kartlarla yapacağınız 250 tle kadar olan yatırmlarınıza %10 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 1.90 orandan 11 kez.
  6. %10-%15 yatırım promosyonu.Havale cepbank,ecocard ve astropay ile olan 20-749 tl arası yatırmalrınıza %10,750 tl ve üstü yatırmlarınza %15 oranında promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 1.90 orandan 11 kez.

Betsilver Genel Değerlendirme

Betsilver betconstruct altyapısını kullanmakta olan bir site.Bu altaypıyı kullanan çok güvenilir siteler olduğu gibi ödeme konusunda sıkıntı yaşatanlarda bulunmakta.Site yeni olması nedeni ile dikkatli olunmalı küçük miktarlarla denenmeli ve içeride çok yüksek bakiye bırakılmamalı.Sizinde betsilver hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton