Betsilver iddaa Sitesi

iddaa Siteleri 18 Kasım 2015, 15:57 Betsilver iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar bet Dünyasının yeni yıldızı hizmet vermeye başlıyor. BetSilver.Com iddaa sitesi üzerinden güvenilir ve hızlı şekilde iddaa yapabileceksiniz.

BetSilver.Com iddaa Sitesi Hakkında

BetSilver.com, Avrupa’da yer alan en büyük şirketlerin alanında uzman olan bir ekip tarafından kurulmuş, her ay 50.000’den fazla canlı iddaai, kazandıran promosyonları, hızlı finansal işlemleri,sorun çözme odaklı müşteri hizmetleri ve çok daha fazlasını ayağınıza getirerek, en kaliteli iddaa ve gazino hizmetini vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

BetSilver.Com Lisans Bilgileri

“TOTAL GAMING SOLUTIONS LTD, E commerce park, Vredenberg, Curacao, AS/sj/2015-0782. Solely for the processing issues: Pernalia LTD, Cyprus, 120, Gladstonos Street, C1, 3032, Limassol, Cyprus.”

BetSilver.Com İletişim Bilgileri

Her türlü sorun ve talebiniz için info@betsilver.com adresinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Canlı Yardım hattımız 7/24 olarak siz değerli üyelerimize hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

BetSilver.Com iddaa sitesi hakkında daha kapsamlı bilgiler yakın zamanda eklenecektir.

BETSİLVER İÇİN ATILAN SMS

BETSİLVER Türkiye’de iddaa Açıldı Yüksek Oranlar Canlı gazino Keyfi Paykasa yatırıma % 10 promosyon 30’dk Da çekim hızı İngiliz DEVİ www.betsilver.com SENDE KAZAN

buton