Betvenedik

iddaa Siteleri 30 Mart 2016, 00:59 Betvenedik

Çevrimiçi iddaa oynatma siteleri arasındaki yerini 2015 yılının sonlarına doğru, Aralık ayında alan ve henüz oldukça yeni olduğunu söyleyebileceğimiz sitelerden biri olan Betvenedik, site alt yapısı ve telif hakları OVI Technology Limited Şirketi’ne ait olan birçok site içerisinde yer almaktadır. Site henüz birkaç aylık bir site olmasının ve 2015’in sonlarında internet üzerinden iddaa oynatma siteleri arasına daha yeni katılmasının sebebiyle siteleri üzerinde hala eksiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Site üzerinden iddaa yapabileceğiniz kategoriler ise; Spor iddaaları, Canlı iddaaler (Spor iddaaları kategorisinin içerisindedir.) , gazino ve Canlı gazino olarak sınırlıdır.

İçerisinde sanal iddaaler, poker gibi iddaa çeşitlerini barındırmayan sitede spor iddaalarınde iddaa yapmak isterseniz oynayabileceğiniz spor alanları futbol, basketbol, tenis, buz hokeyi, voleybol, beyzbol ve salon topu olarak sadece yedi çeşittir ve içerisindeki iddaa zenginliği de oldukça fakir kalmaktadır. gazino bölümünde Netent gibi kaliteli bir marka ile çalışıyorlar ve canlı gazino bölümünde ise önceden aktif olmayan bu bölümde roulette, 21 ve bakara oynayabildiğiniz birer adet yabancı sunucu mevcut. OVI Technology içerisinde bulunan site Betkupa, Betyep, Ossobet, Betkral, Betwon gibi sitelerle beraber aynı şirket içerisinde barınmaktadır.

Lisans

Betvenedik henüz oldukça yeni sitelerden biridir fakat çoğu sitede olduğu gibi hazır alt yapılar kullanılan ve bir şirketin içerisinde barınan, telif hakları bu şirkete ait olan birkaç siteden biri olması sebebiyle de ayrı bir lisans belgesi almaya tenezzül etmeyen iddaa sitesinde lisans bilgilerinin OVI Technology tarafından alınan lisansın kullanıldığı şeklinde olduğunu görüyoruz. Fakat lisansın gerçekliğini ve geçerliliğini kontrol etme talihımız bulunmuyor çünkü site içerisinde sadece lisansın Malta’dan alında yazarken lisans numarası gibi bilgilere yer verilmiyor. Hem sitenin lisans belgesine dair bilgilerin eksikliği hem de site içerisinde Türkçe dışında özellikle İngilizce ya da herhangi bir başka dil seçeneği sunulmadığını görüyoruz. Fakat lisans almak için en gerekli şeylerden biri de sitenin İngilizce dil desteği bulundurmasıdır. Sitenin hem dil seçeneği bulundurmadığını hem de lisans belgesine ait bilgileri vermekten kaçındığını görüyoruz ve bu da bizi lisans belgesi konusunda düşündürüyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

%100 oranla sunulan ilk yatırım promosyonunun alt sınırı 50 TL iken üst sınırı da 750 TL olarak belirlenmiştir.

promosyon Çevrimi

Yatırım miktarınızın en az 1.40 ve üzeri oranlı bir kuponla işleme sokulması ve ardından kazanılan promosyonun kullanılabilir hale gelmesi için on katını çevirime sokmalısınız. Yapacağınız kuponların içerisinde en az 1.80 oranlı bir musabaka olması gerekmektedir.

Mobil Uyumluluk

Sitenin hazır bir altyapı kullanmasının da bir avantajı olduğunu düşündüğümüz mobil uyumluluk konusunda ise sitenin bir mobil sürümü bulunmakta.

Para Yatırma Seçenekleri

Sitede ödeme işlemleriniz Kredi kartı, banka havalesi gibi klasik yöntemlerin yanında Paysafecard, Neteller, Ecopayz gibi ön ödemeli kartlar ve Cepbank yöntemini kullanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Site üzerinde 7/24 ya da belirli zamanlarda çalışan bir canlı destek ekibi olmadığını görüyoruz. Sorularınızı ve sorunlarınızı site içerisinden e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

buton