Betvenedik iddaa Sitesi

Bugünki yazımızda Aralık 2015de açılan yeni sitelerden biri olan betvenedikten bahsedeceğiz.İlk dikkatimizi çeken şey dünki yazımızda bahsettiğimiz nevobet adlı site ile betvenedik sitesinin anasayfa altında yazan şirket bilgierinin aynı olması oldu.Bildiğiniz üzere nevobetide betkupa adlı siteyle aynı yazılara sahiptir demiştik.Bu 3 site arsında bağlntılı nedir bilinmez ama 3 sitede ovı tecnology adlı şirkete bağlı olduklarını söyelemekteler.Betvenedik ile nevobetinde yakın zamanda açılmları bu konuda kuşkularımızı artırdı.

Nevobet hakkındaki yazımızı okumak için tıklayınız.

Betvenedik siteside Malta lisanslı olduğunu söylesede bu hususta kendilerini pek inandırıcı bulmadığımızı söylememiz mümkün.Bunda sitede canlı gazino linki bulunmasına rağmen canlı gazinonun olmaması ve güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin çoğunu bulundurmaması gösterilebilir.Sitede sadece havale,cepbank ve bitcoin bulunmakta olup yatırım çekim miktarlarına kadar hepsi nevobet ile aynı.Sitenin bölümleri ise şu şekilde.

Betvenedik Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Betvenedik spor iddaaları bölümü çoğunlukla futbol iddaalarınde oluşmakta olup musabaka sayısında bir kısırlık söz konusu.iddaa oranları ise düşük kalmakta.Canlı iddaa bölümü içinde aynı şeyleri sölemek mümkün.Hatta canlı iddaa oranları karşılaştırdığımız ve benzettiğimiz nevobetten oldukça düşük.

Betvenedik gazino Bölümü

Betvenedik canlı gazino linki bulunmasına rağmen canlı gazinosu olmayan bir site.Yeni açılan bir sitede canlı gazino olması güvenlirlik açısından oldukça önemlidir.Bu büyük bir skisklik olarak göze çarpmakta.Betvenedik gazino bölümü ise belkide sitenin en iyi yeri.Bu bölümde netent,tigergames gibi sağlayıcıların slotları bulunmakta.Playtech slotları bölümü olsada bu sağlayıcıya ait slotlar sitede bulunmamakta.Tabi netent gibi kaliteli bir sağlayıcının slotlarının bulunması oldukça iyi.

Betvenedik Para Yatırma ve Çekme

Betvenedik sitesine cepbank ile minumum 30 tl ve havale ile minumum 50 tl yatırmak mümkün.Sitenin diğer para yatırma yöntemi ise bitcoin.Siteden havale ile minumum 100 tl çekmek mümkün.

Betvenedik promosyonlar

750 tl %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 maksimum 750 tllik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı minumum 1.80 orandan 10 kez.

%25 cepbank ve havale ile para yatırma promosyonu.Minumum 50 tl maksimum 5000 tllik cepbank ve havale yatırmlarınıza %25 oranında promosyon vermekteler.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 10 kez.

%20 kayıp promosyonu.Minumum 50 tllik kayıplarınıza %20 geri ödeme promosyonu verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.Bu promosyona çevrim şartı koymak saçma bir uygulama.

%100 haftasonu para yatırma promosyonu.Haftasonu yapılan minumum 100 tllik yatırımlara %100 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 12 kez.

Betvenedik Genel Değerlendirme

Betvenedik başta belirtiğimiz sitelere benzeyişi canlı gazinosunun olmayışı ve güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin çoğunun bulunmayışı nedeniyle ilk izlenim açısından olumlu bir hava yaratmadı.Yeni olması nedeniylede dikkatli olunmasında fayda var.Sizinde betvenedik hakkında bilginiz varsa yorum kısmından bizleri ilgilendirebilirsiniz.Herkese bol kazançlı günler.

buton