BETVOLE’de Astropay Ödeme Aktif

iddaa Siteleri 4 Şubat 2015, 16:58 BETVOLE’de Astropay Ödeme Aktif

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Avrupa’nın en yüksek spor iddaa oranlarını Türkiye’de bizlere sunan iddaa firması BETVOLE’dir. Betvole artık ödeme seçenekleri arasında astropay kart bulundurmaktadır. Artık iddaa yapmak için astropay kart ile para yatırımı yapabileceksiniz. Peki nedir bu astropay kart; Astropay kart ön ödemeli kart sistemedir.Astropay kart 15 haneli bir kod’dur ve dolar endeksli olarak satılmaktadır. Ukash koduna benzer bir ödeme sistemidir ama ukash kodundan bir çok farkı bulunmaktadır. 

Astropay 10$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$  katları şeklinde satılmaktadır. Aldığınız astropay kodunu bölerek kullanabiliyorsunuz. 25 dolarlık astropay kodunu 5 kere ayrı ayrı 5 dolar şeklinde kullanabiliyorsunuz bu çok avantajlı sizlere CV2 kodu veriliyor aynı kredi kartınızın arkasında yazılan 3 haneli kod şeklinde ve son kullanma tarihide veriliyor astropay bu konuda çok güvenli bir kart sistemidir.

Ortalama Astropay Kart Fiyatları Aşağıdaki gibidir.

10$ – 28tl  15$ – 40tl 20$ – 53tl 25$ – 65tl 50$ – 130tl

Sizlere Önerebileceğim astropay kart satış sitesi ise www.astropayal.com.tr dir bu site üzerinden  7/24 astropay kart satın alabilirsiniz.

PronetGaming ilesine bağlı olarak ilk olarak astropay kart BETVOLE’de bulunmaktadır. Astropay hangi iddaa sitelerinde geçerli diyenler için www.betvole30.com doğru adrestir sizler için.

buton