Bexbet iddaa Sitesi

2016 yılında açılan en yeni iddaa sitelerinden olan bexbet betconstruct altyapısı ile hizmet vermekte olan bir site.Site lisans bilgilerine girildiğinde lisans bilgilerimiz kısa bir süre sonra aktif olacak ve sizlere sunulacaktır yazısı ile karşılaştık.Buda sitenin şu an için lisansız olduğunu göstermekte.Bazı siteler gibi sallamasyon lisanslar yazmak yerine bunu belirtikleri için kendilerini kutluyoruz.Hiç olmassa su an için lisanslı olmadıklarını kabul etmişler.Zaten sitede kısa bir araştırma yapıldığında sadece banka havalesi ve cepbankın bulunmasıda sitenin lisansız olduğunu açıkça göstermekte.Her ne olursa olsun lisansız sitelere dikkatli olunmasından yanayız.Site lisansını alıncaya kadar dikkat edilmeli.Şimdi bexbet sitesinin bölümlerinden bahsedelim.

Bexbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Bexbet sitesi iddaa oranları ile iddalı olduğunu söylemekte bunu spor iddaaları ve canlı iddaa bölümünde bazı musabakalarda görmek mümkün.Sitenin oranları genel olarak ortalama üzerinde.Spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere farklı dallara iddaa yapmak mümkün.Bu bölümdeki iddaa çeşitliliğide normal düzeylerde.Canlı iddaa bölümünde musabaka sayısı azlığı dikkat çeksede başta söylediğimiz üzere oranlar ortalamanın üzerinde.

Bexbet gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Bexbet gazino ve canlı gazino bölümü tipik bir betconstruct sitesi olduğunu göstermekte.gazino bölümünde 8 farklı sağlayıcının sunduğu slot oyunlarını bulmak mümkün.Bu oyunların içinde netent gibi kaliteli altyapıların bulunması site için avantaj.Canlı gazino bölümüde bulunan sitede 21,roulette ve bakara gibi oyunları kurpiyerler eşliğinde oynamak mümkün.Sitenin diğer bölümlerini belote,tavla,ogwil ve finbet(borsa) oluşturmakta.

Bexbet Para Yatırma ve Çekme

Bexbet başta bahsettiğimiz gibi güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini su an için bulundurmamakta.Bu site için büyük handikap.Sitede şu an için sadece banka havalesi ve cepbank bulunmakta olup banka havalesi ile minumum 250 tl ve cepbankla minumum 20 tl yatırmak mümkün.Banka havalesi minumum para yatırma limitide çok yüksek tutulmuş.Sitede banka havalesi ile minumum 100 tl çekmek mümkün.

Bexbet promosyonlar

  1. 500 tl %25 hoşgeldin promosyonu.Bexbet ilk para işleminde %25 promosyon vermekte.Siteden alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı ise 2000 tl yatırmanız karşılığında 500 tl.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.
  2. gazino slot %20 discount.gazino slot oyunlarındaki kayıplarınıza %20 discount(iade)vermekteler.Ancak 16 kat gibi bir çevrim şartı koymuşlar.Geri ödeme promosyonlarına çevrim şartı koymak oldukça saçma bir uygulama.
  3. Canlı gazino %25 discount.Canlı gazino kayıplarınızın %25 size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
  4. %20 kombine promosyonu.Minumum 5 musabakalı kombine kuponlarda kaybetmeniz halinde %20 çevrim şartsız olarak hesabınıza aktarılmakta.
  5. %25 cepbank yatırım promosyonu.Cepbank yatırımlarınıza %25 promosyon verilmekte olup günlük maksimum 150 tl promosyon almak mümkün.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.
  6. %15 havale yatırım promosyonu.Havale ile yatırımlararınıza %15 promosyon verilmekte olup günlük maksimum 150 tl promosyon almak mümkün.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.

Bexbet Genel Dğerlendirme

Bexbet sitesinin şu an için lisansının bulunmaması ve güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurmaması site için büyük eksik.Bu eksiklerde oldukça büyük eksikler.Sitenin güzel yanları ise oranları ve gazino ve canlı gazino bulundurması.Yinede hem yeni hemde lisansız olması dolayısıyla dikkat edilmeli.Sizinde bexbet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton