Bitcoin


Bitcoin Nedir?
Bitcoin ilk olarak deneysel olarak başlatılan Dünya üzerinde herhangi birine, bir kuruma ödeme yapmayı sağlayan bir sanal para birimidir. Bircoin kullanarak dünyanın herhangi bir yerindeki birine çok az bir masraf ödeyerek para göndermeniz mümkündür.
Bitcoin’in en önemli özellikleri herhangi bir merkeze bağlı olmayan yani anonim oluşu ve para transferlerinin takip edilemiyor oluşudur. Bitcoin ile internet üzerinden alabileceğiniz yüzbinlefce farklı ürün ve kullanabileceğiniz binlerce farklı site bulunmaktadır.
Bitcoin Nereden Satın Alınır?
Bitcoin satın almak için belirli siteler kullanabileceğiniz gibi bitcoin sahibi olan kişilerden de bitcoin alabilirsiniz. Bitcoin almak için Türkiye’de güvenilir bitcoin satıcısı olan btcturk, koinim, takascoin sitelerini veya uluslararası hizmet veren btc-e sitesini kullanabilirsiniz.


Bitcoin Hangi iddaa Sitelerinde Geçerli?
Bitcoin kullanabileceğiniz binlerce siteden bazıları online iddaa siteleridir. Bitcoin ile iddaa ve gazino oyunlarını oynayabileceğiniz iddaa siteleri arasında Türkçe hizmet veren pek site bulunmamakta. Bitcoin ile Türkçe iddaa imkanı veren tek site şu an için dur.
Betkuruş
iddaa sitesine bitcoin ile para yatırmanız mümkün. Siteye bitcoin ile para yatırırken herhangi bir limit bulunmuyor.
Ayrıca betkuruş sitesinde bitcoin ile para yatırmalarınıza %7.5 para yatırma promosyonu alabilirsiniz.

buton