Bixbet 1 – Bixbet yeni adresi Bixbet1.com

Bixbet, Kosta Rika lisansı ile hizmet bir iddaa sitesidir. Firma Türkçe iddaa pazarına Bixbet.com adresi ile girmişti ama engellemeler yüzünden adresleri Bixbet3.com olarak değişti.

Bixbet iddaa sitesi sizlere en kaliteli oyunlar ve online spor iddaaları hizmetlerinden güvenli bir şekilde yararlanma olanağı sunmaktadır. Bixbet’te canlı iddaa, canlı gazino, sanal oyunlar gibi birbirinden farklı alanlarda iddaalarınizi yapabilirsiniz. Ama Bixbet sitesine girerken kullanmanız gereken adresi www.bixbet3.com olarak belirlenmiştir ve buna dikkat etmenizi öneririz. Çünkü Bixbet.com üzerinden siteye girmek istediğinizde engelleme sayfası ile karşılaşacaksınız. TİB tarafından yapılan bloklama yüzünden o adres üzerinden Bixbet giriş yapmanız maalesef mümkün olmayacaktır. Bu nedenle lütfen siteye giriş için Bixbet yeni adresi olan Bixbet3.com alan adını tarayıcınıza yazınız. Dilerseniz üstteki giriş linkine tıklayarak siteye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bixbet iddaa platformuna sitemiz üzerinden kayıt olmanız durumunda 350 TL’ye kadar %100 oranında ilk yatırım promosyonu kazanabilirsiniz. Bu promosyon havale, cep bank ve ecocard ile yapacağınız para yatırmalarında geçerli olacağı için bu yöntemleri kullanmanızı öneririz. Elbette Bixbet1 promosyonunun çevrim şartı bulunmaktadır. Bu çevrim şartları ve kurallar için Bixbet promosyonlar sayfasını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Perşembe günleri Cep Bank ya da Ecopayz ile yapacağınız para yatırma işlemlerinde %15 yatırım promosyonu kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: bixbet giriş • bixbet yeni adres

24 Şubat 2016 Yazıldı Bixbet Haber

buton