Bixbet 2 – Bixbet giriş Bixbet2.com

Bixbet iddaa sitesinin Bixbet1.com adresini 13 Mayıs 2016’da engellediler. Bixbet yeni adresi olarak müşteri hizmetleri Bixbet2.com alan adını seçtiler.

Bixbet LTD tarafından işletilen Bixbet iddaa sitesi İngiltere ve Avusturya’dan sonra Türkiye’ye yönelik hizmet vermeye başladı. Kosta Rica gazino Komisyonu tarafından verilen 106736 nolu lisans ile faaliyet gösteren Bixbet geçtiğimiz yıl Türkçe olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bixbet.com ismiyle Türkiye’ye girdikten sonra Bixbet1.com ve son olarak Bixbet2.com adresleri ile yola devam ediyorlar. Bixbet firmasının şu anda Bixbet 2 adresini kullanıyor olmasının sebebi önceki adreslerin Türkiye’deki iddaa yasağı nedeniyle TİB tarafından erişime engellenmesidir. Çünkü Bixbet Türkiye’de ancak iddaa’dan lisans alarak faaliyet gösterebilir. Ama bu lisansa sahip olmadıkları için de yasa dışı iddaa sitesi olarak kabul ediliyorlar.

Bixbet giriş adreslerinin engellenmesi bazen üyeler açısından sorun çıkarıyor. Çünkü mevcut adrese alışmış olan üyeler bu sayfa bloklandığında hemen yeni adresi öğrenemedikleri için siteye giriş yapamıyorlar. Aslında en iyi iddaa siteleri sayfamızda bulunan Bixbet bağlantıları en güncel adrese otomatik olarak yönleniyor. Yani her zaman Bixbet giriş işlemlerinizi sitemizden yapmanız durumunda daima açık olan adrese ulaşırsınız. Bixbet’te ödeme işlemleri 7/24 uzman finans ekibi tarafından yönetilmektedir. Bixbet adresine yeni üye olduğunuzda 350 TL’ye kadar %100 ilk üyelik para yatırma promosyonu kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: bixbet giriş • bixbet yeni adres

2 Haziran 2016 Yazıldı Bixbet Haber

buton