Bixbet 3 – Bixbet yeni giriş adresi Bixbet3.com

Bixbet iddaa sitesinin Bixbet2.com adresi geçtiğimiz hafta içerisinde engellendi. Bixbet firması siteye girişte kullanılacak yeni adresin Bixbet3.com olduğunu duyurdu.

Türkçe dil tercihiyle Türkiye’den üye kabulü yapmasını 2015 yılına tarihlendirdiğimiz Bixbet daha önceden karşılaştığımız gibi adresini değiştirdi ve bixbet3.com adresi aracılığıyla üyelerine hizmet vereceğini duyurdu.
5651 sayılı internet düzenlemeleri yasasından aldığı güçle yabancı merkezli iddaa sitelerinin üzerine giden ve söz konusu siteler üzerindeki baskısını günden güne artırmaya çalışan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) eliyle yapılan erişim engellemesi sonrasında gerçekleşen adres revizyonu ile bixbet güncel giriş adresi geçmişte olduğu gibi bir kez daha değişti.
Site yetkililerinin konuyla alakalı olarak yaptığı bilgilendirme açıklamasında; geçmiş dönemde olduğu gibi bu engellemenin de, Türkiye’deki iddaa yasalarıyla ilgili olduğu ve sitenin tasarrufunda olmadığı vurgusu yapıldıktan sonra bixbet yeni adresi olan bixbet3.com domaini kullanılarak siteye sorunsuz bir şekilde erişim sağlanabileceği deklare edildi.
Son zamanlarda sayısında ciddi bir artış gözlemlenen adres dolandırıcılığına maruz kalmamak için betist 3 dışındaki giriş adreslerine itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Bixbet Lisans ve Şirket Bilgileri
“You Win, We Pay” yani “Siz Kazanırsınız, Biz Öderiz” gibi iddialı bir sloganla iddaa dünyasına giriş yapan Bixbet iddaa sitesi, faaliyetlerini İngiltere ve Avusturya merkezli olarak sürdüren Bixbet LTD. şirketinin şemsiyesi altında sürdürüyor. Online iddaa konusunda tecrübe sahibi bir ekip tarafından yönetilen söz konusu sitenin finansal yapısının da sağlam bir görünüm ortaya koyduğunu dile getirebiliyoruz.
iddaa pazarındaki Kosta Rica lisanslı nadir sistemlerden olan sitenin idari ve mali kontrolleri de yine bu ülkenin yasaları doğrultusunda gerçekleştiriliyor. 106736 numaralı Kosta Rica lisansını kullanarak üyelerine ulaşan sitenin lisans noktasında sorunu olmadığını belirtebiliyoruz.
Bununla birlikte sitenin lisans bilgileri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek üzere bixbet giriş yeni adresi olan bixbet3.com domainine bağlantı sağladıktan sonra, [email protected]/* */ e-posta adresi aracılığıyla müşteri hizmetleri departmanıyla iletişim kurabileceğinizi ifade edelim.

Yazı etiketleri: bixbet giriş • bixbet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Bixbet Haber

buton