Bocash


Bocash Nedir?
Bocash internet üzerinde çeşitli sitelerde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli karttır.
kullanatkart.com üzerinden satın alabileceğiniz Bocash 20 haneli kodu olan bir karttır ve Türk Lirası ile işlem yapılmaktadır.Bocash şu an için yeni bir kart ve uluslararası geçerliliği olmayan bir ön ödemeli kart sistemidir.
Bocash Nereden Satın Alınır?
Bocash internet üzerinden kullanatkart.com üzerinden satın almanız mümkün. Siteye girdikten sonra banka bilgilerini aldıktan sonra almak istedğiniz Bocash kart tutarına karşılık gelen miktarı ödedikten sonra siteye bildirim yapmanız akabinde 20 haneli Bocash kodunuz tarafınıza iletilecektir.
Bocash ile satın alabileceğiniz kart miktarları ise şu şekilde: 30 TL, 35 TL, 40 TL, 50 TL, 60 TL, 70 TL, 80 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL, 250 TL, 300 TL, 400 TL, 500 TL, 1000 TL‘dir.


Bocash Hangi iddaa Sitelerinde Geçerli?
Bocash uluslarası bir kart olmadığı ve diğer ön ödemeli kart sistemlerine göre çok yeni bir ödeme yöntemi olması nedeni ile pek fazla iddaa istesinde Bocash geçerli değildir. Ancak yinede Bocash ile ve iddaa sitelerinde geçerlidir.
Marsbet
Marsbet online iddaa ve gazino sitesi, Bocash ile para yatırabileceğiniz iddaa sitelerinden bir tanesi. Bocash kullanarak Marsbet’e para yatırmak için alt sınır 10 TL’dir. Bocash ile para yatırmada üst sınır belirtilmemiştir.
Marsbet’e Bocash ile para yatırma işlemleriniz anında gerçekleştiği gibi herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Marsbet’ten şu an için Bocash ile para çekim işlemi ne yazık ki yapılamamaktadır.
Artemisbet
Bocash kullanarak para yatırabileceğiniz bir diğer online oyun ve iddaa sitesi ise Artemisbet. Artemisbet’te bu yeni ön ödemeli kart sistemini kullanarak para yatırma imkanı vermeye başladı.
Artemisbet sitesine para yatırırken Bocash kullanılabiliyor fakat para çekim işleminde Bocash kullanma imkanınız ne yazık ki bulunmuyor.
Bocash ön ödemeli nakit kartınızı kullanatkart sitesinden alabilir Marsbet ve Artemisbet Bocash ile para yatırma kısmından size verilen 20 haneli Bocash kodunuzu girerek sitelere para yatırma işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

buton