Bybet iddaa Sitesi

Bybet iddaa sitesi yakın zamanda iddaacilerin hizmetine açıldı.Site bilgilerini incelemek için tıkladığımızda hakkında bölümünün boş olduğunu gördük.Sitenin alt kısmında curacao lisanslı olduğunu gösteren bir logo bulunuyor.Lisans detaylarına baktığımızda Redsoft N.V. şirketi karşımıza çıkmaktadır.Bu şirket tarafından sağlayanan oyunlarıve iddaa bölümünü kullanan site lisans olarakta yine Redsoftu kullanıyor.Tasarım olarakta aynı sağlayıcıyı kullanan sitelerle büyük benzerlikler göstermektedir.Türkçe,İngilizce ve Almanca dillerinde hizmet sağlamaktalar.Sitedeki bölümleri detaylı olarak inceleyerek yazımıza devam edelim.

Bybet Spor iddaaları ve Canlı iddaaler

Spor iddaaları bölümünde futbol için oluşturulmuş favori ligler kategorisini en üstte görebilirsiniz.Futbol,basketbol,tenis,voleybol vb. popüler sporların bulunduğu 17 spor türüne iddaa yapabiliyorsunuz.iddaa oranları normal seviyelerde görünüyor,iddaa seçeneklerinin biraz düşük kaldığını söyleyebiliriz.
Canlı iddaate futbol,basketbol ve tenis müsabakalarının olduğunu gördük.Buradaki iddaa oranları pek çekici değil,iddaa seçenekleri ise çok kısıtlı kalmış.
Ayrıca sanal oyunlar bölümünde futbol,basketbol,at yarışı,köpek yani tazı yarışı üzerine sanal iddaa yapabilirsiniz.

Bybet gazino ve Canlı gazino

gazino oyunlarına ulaşmak için slot oyunlar başlığına tıklayabilirsiniz.Seçmece onlarca slot oyunu,özel kart oyunları gibi seçenekleri bulabilirsiniz.Masa oyunları bölümünde gazino oyunlarınıda içeren birçok masa oyunu yer alıyor.Keno ve bingo da oynamak isteyenler için düşünülmüş.
Canlı gazino bölümünde iki farklı bilinir sağlayıcının oyunları bulunuyor.Evolution gaming altyapısı ile roulette,21,bakara ve holdem oyunlarını bulabilirsiniz.Ayrıca roulette oyununun Almanca dil seçeneğide bulunuyor.Microgaming sağlayıcısı ile 21,bakara,roulette ve holdem oyunlarını yine canlı oynayabilirsiniz.
Poker oyunları ülkemizde oldukça talep görüyor.Bybet siteside poker bölümünde türk pokeri,açık poker,omaha hi-lo,omaha holdem,texas holdem,tavla ve okey oyunlarını hizmete sunmuş.Ayrıca yakın zamanda rus pokeri,yanık,pişti,bılıç ve batak oyunlarınında bu bölüme ekleceği bilgisi verilmiş.

Bybet Para Yatırma ve Para Çekme

Para yatırma ve çekme işlemleri için bir bilgilendirme bölümü oluşturulmamış.Bu konuda bilgi almak pek mümkün görünmüyor.Ancak sitenin alt kısmında banka havalesi,kredi kartı,astropay,ecopayz ve gilpay para transfer yöntemlerinin logoları bulunuyor.Bunlardan hangilerinin aktif olduğu konusunda bir bilgi maalesef bulamadık.

Bybet promosyonlar

Sitede promosyonlar ve açıklamalarına dair bir bölüm bulunmuyor.Sayfanın alt kısmındaki linklerden promosyonlara tıkladığımızda karşımıza boş bir sayfa çıkmaktadır.promosyonlarla ilgilide bir bilgilendirme yapmamışlar.Ancak anasayfadaki reklamlara baktığımız %100 oranında bir promosyon çalışması yaptıklarını görüyoruz.Detaylı bilgi üye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkabilir.

Bybet Genel Değerlendirme

Bybet sitesi yakın bir zamanda hizmet vermeye başladı.Redsoft N.V. sağlayıcısı ile oluşturulmuş tasarım ve yazılımlarla desteklenmektedir.Piyasada bu sağlayıcıyı kullanan diğer sitelerle benzerlikler taşımaktadır.Ancak bybet sitesinin tamamlanmadan açıldığını görüyoruz.Bölümlerdeki eksiklikler ve site içi çalışmayan link hemen göze çarpıyor.Birde site hakkında hiçbir bilgilendirme olmaması ve canlı yardım hizmetinin sağlanmaması önemli eksiklikler.iddaa bölümü genel olarak orta seviyelerde olan sitenin gazino ve canlı gazino bölümüne daha çok önem verilmiş.Ancak burada oynayacak oyunculara nasıl para yatıracağına ve hangi promosyonlardan faydalanacağına dair hiçbir bilgi verilmemiş.Bu haliyle bybet sitesi hakkında biraz daha bilgi ve tecrübe sahibi oluncaya kadar beklemeli,oynamak isterseniz küçük yatırımlar yapmalısınız.Bybet hakkındaki görüşlerinizi yorum bırakarak paylaşabilirsiniz.

buton