Canlı gazino

Poker gazino 9 Şubat 2015, 13:52 Canlı gazino

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere canlı gazino hakkında her şeyi buradan açıklamaya çalışacağım. Canlı gazino nedir? canlı gazinoda hangi oyunlar vardır ? bu ve buna benzer sorularınız için sizlere yanıt vereceğim.

Canlı gazino adı üzerinde canlı oynanan oyunlardır. Bunlar nelerdir 21 , roulette ve Poker oyun türleridir. Bunlar masada roulette 7-10 kişi oynanabilir. 21 7 kişilik bir oyundur ama arka boxlara basarak 21 kişi ilede oynanan bir oyundur. Poker ise 5 kişilik rahatlıkla oynanan bir oyundur.

Canlı gazinoda en çok tercih edilen oyun roulette’tir. roulette toplamda 37 sayı bulunan bir talih oyunudur. Bir çark vardır. 0’dan 36 ya kadar numaralar vadır. Koyduğunuz betin tam 35 katını alırsınız birden çok bet yapabilir ve istediğiniz sayıya koyabilirsiniz bir sınırlama yoktur. Yalnız roulette oyunu talih oyunudur analiz ettiğiniz sayılar gelirse çok yüksek rakamlar kazanarak zengin olabilirsiniz. gazino sonuçta genelde kasa kazanır mantığı vardır ve doğrudur. Bugün 5000 $ kazanırsın yarın gider aynı gazino’ya veya gazinohaneye 10.000 $ verirsin gazinoda mantık yoktur. Ben talihlıyım kazanırım diyorsan oynayacaksın. Koyduğun hedefe geldin anda kalkmasını bilirsen kazanırsın. Tecrübelerime dayanarak yazıyorum bunları.

İnternet üzerinden canlı gazino oyunlarını’da oynayabilirsiniz. gazino’ya gitmeden Türkiye’ye en yakın gazino KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde var ve bir çok gazino var kıbrıs’ta biraz bahsedecek olursak rocks , dome , cratos , beluga , galaxy oscar gazino ve pasha gazino ve benzeri gazinohaneler mevcuttur Kıbrıs Girne’de.

roulette oyunu canlı gazino oyunları arasında şüphesiz en çok tercih edilen gazino oyunudur. İstediğiniz sayının gelmesi için dua eder hale getiriyor bu oyun insanı ve bir yandaki sayı gelince içiniz gidiyor birde çok yüklü bastığınız sayının içine konup başka sayıya gidince çok daha fena oluyor roulette çok zevkli ve çok farklı bir oyundur.

roulette oyunu nasıl oynanır ? roulette masasına gidersiniz kaç TL  veya dolar ile oynamak istiyorsanız kurpiyer verirsiniz ve bir renk seçerek chip’leri önünüze alırsınız . roulette çarkı döner ve sizde önünüzde bulunan  37 adet sayıya elinizdeki chipler’den basmaya başlarsınız. analiz ettiğiniz sayıya ne kadar chip koyarsanız ve o sayı gelirse 35 katı chip alırsınız. Örnek veriyorum 5 sayısına 3 adet chip koyduğunuz ve 5 geldi ise 105 adet chip alırsınız.

roulette’te bir çok seçenek vardır.18 Adet kırmızı 18 adet siyah renk vardır ve bir adette yeşil o da “0” dır. Sadece renk oynayarak ta iddaa yapabilirsiniz. Koyduğunuz miktar kadar alırsınız tabi koyduğunuz renk gelirse.

Aşağıdaki Video izleyerek roulette oyunun’dan para kazanabilirsiniz yüksek oradan kazanma imkanınız vardır talihınız’da varsa bu yöntemle uzun sürede çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Buyrun izleyelim www.xn--bahis-irketleri-e6c.com sizler için sunar.

21 oyunu nasıl oynanır ? 21 oyunu benim en sevdiğim oyundur çünkü kazanma imkanı roulette ve diğer gazino oyunlarına göre daha yüksektir talih ayrı mesele düşünce yapısı olarak bunu diyorum kendi şahsi fikrimdir. 21 oyununu kurpiyere karşı oynarsınız kurpiyer masada kaç kişi varsa herkese 2 şer kart verir ve kendine tek kart açar sonra herkes önündeki sayıya göre kart alır veya almaz oyunda amusabaka 21 yapmaktır.Para kazanmak için ise kasanın sizden düşük açması veya 21 den yüksek açması şeklinde siz para kazanırsınız. Bu oyunu anlatmak çok zor birebir gazinohanede veya gazino’da oynayarak öğrenebilirsiniz veya Türkiye’nin en büyük poker sitesi olan http://pokerbeta.com sitesinde oynayarak’ta 21 gazino oyununu öğrenebilirsiniz.

Tüm gazino oyunları hakkında bizlere bu konu altından yorum yapabilirsiniz ilerleyen zamanlarda sizler içim tüm canlı gazino oyunları hakkında daha detaylı bilgi vereceğiniz gazino oyunlarından nasıl para kazanılır küçük küçükta olsa size pokerde para kazanma taktiklerini öğreteğiz

buton