CepBank

CepBank Nedir?

Cep telefonu kullanarak bağlı olduğunuz banka aracılığı ile para yatırma işlemi yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Çeşitli iddaa sitelerine cep telefonunuzu kullanarak para yatırmanızı sağlar. Bankaya ya da bankamatiğe gitmeden kartınızda olan limit ile para yatırmanızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Çeşitli bankalar cep bankası kullanımına açıktır.

Cepbank Nasıl Kullanılır?

İphone kullanıyorsanız App store’a, Android işletim sistemi kullanıyorsanız Android marketinize ya da diğer telefonlarda uygulama indirilebilen market kısımlarına bağlı olduğunuz bankanın adını yazarak cepbank uygulamalarına erişebilirsiniz. Garanti bankası Cepbank, Denizbank Mobil Deniz, İş Bankası İş Cep, Akbank Direkt Mobil ve ya Yapı Kredi Akıllı Cep uygulamasını kullanır. Bunları indirdikten sonra kartınızın aktivasyonunu gerçekleştirmeniz gerekir.
Uygulamaya girdikten sonra para göndermek için üye olduğunuz sitenin hesap numarasını alırsınız ve hemen para aktarımı sağlayabilirsiniz. Siteler bu işlemlerden komisyon ya da depozit almasa da bazı bankalar işlem ücretini yatırılan limite bağlı olarak alabilmektedir. iddaa sitelerine para yatırma işlemi için kullanılabilen cepbank, aynı zamanda para çekimi için de kullanılabilmektedir. Uygulama kullanılmasa da mesaj aracılığı ile kartınızdan para aktarımı yapabilirsiniz. Para çekme talebi de 24 saat içinde gerçekleştirilir ve ATM’den çekimi hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Cepbank Avantajları Nelerdir?

Her yerde kısa sürede para göndermenizi sağlar. iddaa sitelerine para göndermek ve çekmek için aynı seçeneği kullanabilirsiniz. Bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. OGS işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tanımlı hesaba kolayca para gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza kısa sürede TL yükleyebilirsiniz. Kredi kartınızı ya da çeşitli faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Cep telefonunuz ve limitiniz oldukça her yerden her şeye ödeme yapabilirsiniz.

AstroPay Hangi iddaa Sitelerinde Geçerli?

Birçok iddaa sitesi CepBak ile ödeme yöntemini kabul etmektedir. CepBank ile para yatırılan iddaa siteleri şu şekildedir;

iddaa SitesiCepBank promosyonuSiteye Git %5 Yok Yok Yok %15 %15 Yok Yok Yok %15

buton