Chicago Bulls – İndiana Pacers iddaa analizi ve Oranları 17.11.2015

Chicago Bulls – İndiana Pacers
NBA
Tarih – Başlama Saati: 17.11.2015 – 03:00
analiz – Oran: 1 (1.66)
iddaa Sitesi: 

Diğer Oranlar
Chicago
1.66
Beraberlik – 7.52
İndiana 2.90
194.5 Alt – 2.00
194.5 Üst – 1.71
Yukarıdaki oranlar  iddaa sitesinden alınmıştır.
Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Chicago
– 6 galibiyet 3 mağlubiyet 5.sıra
İndiana –  6 galibiyet 4 mağlubiyet 6.sıra
Analiz
NBA’de sezonun başlamasıyla basketbol dolu geceler başladı ve bu kapsamda Salı gecesi Gasol’lü Chicago İndiana ile karşılaşıyor. Chicago oynadığı musabakalarda kaybederken yakın skorlarla kaybediyor ama kazanırken farklı galibiyetler elde ediyor. Gasol, Mirotic, Derrick Rose, Noah ve Butler gibi üst düzey bir çok oyuncuya sahipler ve yine şampiyonluk yüzüğünü takmaya en güçlü kadrolardan biri.
İndiana Pacers ise 3 musabakalık bir galibiyet serisi yakalamış durumda. Hibbert’ın gidişiyle henüz takımda ki uzun açığını doldurabilmiş değiller. Bu süreçte Orlando, Boston ve Minnesota’yı iyi oyunlar sergileyerek geçmeyi başardılar. Şimdi hedef güçlü Chicago’yu geçmek. Bu gerçekten uygulaması çok zor bir şey. Çünkü Chicago zaman geçtikçe takım oluyor ve bir bütün olarak iyi işler ortaya koyuyor.
Ben bu mücadelede ribaundları toplayan tarafın diğer takıma göre avantajlı olacağını düşünüyorum. Indiana’nın uzun adam eksiği Chicago’ya avantaj sağlayacaktır. Öte yandan guardlar da musabakata belirleyici etkiye sahip olacaklar. Güçlü kadrosuyla Chicago’nun kazanmaya yakın olduğu düşüncesindeyim.
Tercih : 1

buton