Chivasbet

Chivasbet 2016 yılında açılan en yeni iddaa sitelerinden bir tanesi.Siteden alınan bilgilere göre merkezi Gürcistan olup buranın lisansını kullanmakta.Gürcistan lisansı iddaa sitelerinde çok alışık olmadğımız bir lisans çeşidi.Chivasbet sitesine giriş yaptığımızda kendine özel ve basit bir tasarım dikkatimizi çekmekte olup.Sitede whatsapp numaraları dahil bulunmakta.Ayrıca skype adresleride sitelerinde bulunmakta.Chivasbet bölümleri para yatırma ve çekme yöntemleri ise şu şekilde.

Chivasbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Chivasbet bu bölümlerde betradar altyapısını kullanmakta olup spor iddaaları ve canlı iddaa bölümünde hem oranlar hemde iddaa çeşitliliği açısından bakıldığında ortalama düzeylerde kalmakta.Bunun yanında spor iddaaları ve canlı iddaa bölümündeki site içi geçişleri ve kullanılabilirlik oldukça iyi.iddaa oranlarında bir yükseltme yapmalılar.

Chivasbet gazino CanIı gazino ve Diğer Bölümler

Chivasbet sitesinde gazino ve canlı gazino bölümü bulunması yeni açılan bir site için oldukça iyi özellikler.Yine gazino bölümünde netent gibi oldukça güvenilir ve tercih edilen bir altyapı kullansalarda oyun çeşitliliği bu bölümde oldukça az.Canlı gazino bölümünde de bilmediğimiz bir altyapı ile hizmet vermekteler.Sitede poker,oyunlar gibi kısımlar bulunmayıp chivasbet sadece spor iddaaları,canlı iddaa,gazino ve canlı gazinodan oluşmakta.

Chivasbet Para Yatırma Ve Çekme

Chivasbet iddaa sitesi para yatırma yöntemleri arasında banka havalesi,cepbank,astropay,otopay ve bitcoin bulunmakta olup minumum para yatırma miktarı 50 tl olarak belirlenmiş.Ecocard gibi dünyaca ünlü para yatırma ve çekme yöntemlerinin bulunmaması chivasbet için oldukça dezvatantaj.

Para çekme yöntemlerinde de yine yatırdığınız yöntemleri kullanmanız mümkün olup minumum para çekme 100 tl.

Chivasbet promosyonlar

500 tl %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 100 tllik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte olup promosyon çevrim şartı en az 1.80 orandan 10 kez.

%7 para yatırma promosyonu.Minumum 100 tllik para yatırmanıza %7 oranında promosyon verilmekte olup tüm yöntemler için geçerlidir.Alabilceğiniz maksimumum promosyon miktarı ise 50 tdir.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 10 kez.

%20 çevrim şartsız kombine kayıp promosyonu.En az 4 musabakalı ve minumum 2.25 oranlı kombinelerinizin kaybetmesi halinde iddaa miktarının %20 si iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı olmayıp canlı iddaaler bu promosyona dahil değildir.

%20 gazino discountu.Günlük gazino kayıplarınızın %20 si iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Chivasbet Genel Değerlendirme

Chivasbet yeni açılan ve ilk izlenim açısından orta standartlarda bulunan bir site.Yeni olması dolayısıyla dikkatli olunmalı ve kendini ispatlaması beklenmeli.Sizinde chivasbet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton