Cyprussportingclubs iddaa Sitesi

 Cyprussportingclubs iddaa sitesi kıbrısta faaliyet gösteren 4 büyük sitenin biri olarak gösterilmektedir.Sitenin tasarımı ve bölümler diğer kıbrıs sitelerinden betarena ile benzerlik göstermektedir.Cyprussportingclubs hakkında şirket ve lisans bilgisi göremedik.Site türkçe ve ingilizce olarak 2 dil üzerinden hizmet veriyor.Yalnızca iddaa oyunlarına yer veriyorlar,henüz gazino ve canlı gazino bölümleri bulunmuyor.Sitedeki bölümleri detaylı olarak inceleyerek yazımıza devam ediyoruz.

Cyprussportingclubs Spor iddaaları,Canlı iddaaler ve Sanal iddaa

Sporlar başlığı altında spor iddaaları ve canlı iddaa bölümüne ulaşabiliyorsunuz.Futbol başta  olmak üzere basketbol,hentbol,tenis ve buz hokeyi üzerine iddaa yapabiliyorsunuz.Ayrıca kış oyunlarına özel iddaaler bulunuyor.
Canlı iddaa oynamak isterseniz yine bu bölümden seçilen musabakalara iddaa oynayabilirsiniz.Cyprussportingclubs sitesinde spor iddaaları ve canlı iddaain oranları standartlar seviyesinde,iddaa seçenekleri dar tutulmuş.
Sanal iddaa bölümüde bulunan cyprussportingclubsta  at yarışı,köpek yarışı,motor yarışı,futbol ve formula1  üzerine sanal olarak iddaa yapabiliyorsunuz.İstediğiniz zaman iddaa yapabileceğiniz sürekli hizmet veren bir bölüm.

Cyprussportingclubs Yarışlar

Yarışlar bölümünde gerçek olarak yapılan tazı ve at yarışları üzerine iddaa yapabilirsiniz.Tazı yarışları birleşik krallıkta gerçekleşmektedir.At yarışı ise birleşik krallık,irlanda,güney afrika ve dünya genelinden seçmelerle oluşturulmuş.Meraklıları için burada günlük yarışlar bulunuyor.

Cyprussportingclubs Para Yatırma ve Para Çekme

Para yatırma ve çekme yöntemleri için kredi kartı,banka havalesi yöntemleri bulunan site yakın zamanda paykasa yöntemini de ekleyerek kendini geliştirmiş.Sitede para yatırmak için kullanacağınız hesap bilgileri verilmemiş canlı yardımdan bu konuda yardım alabilirsiniz.

Cyprussportingclubs promosyonlar

Futbol iddaalarınde %40’a Kadar promosyon

Bu promosyon spor türlerinden yalnızca futbol için spor iddaalarınde geçerlidir.2015 yılında geçerli olan promosyon için şuan aktif olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.Kuponunuzun 10 üzeri oranlı olması halinde kazanan miktara göre %40’a kadar promosyon veriliyor.En yüksek promosyon miktarı 15.000 euro olarak belirlenmiştir.

Ayrıca spor iddaalarıne özel %5 reload promosyonu ve kıbrısta hizmet verdikleri için iddaacilerden kesilecek %5 vergi kesintisini karşılama gibi farklı promosyonlarıda bulunuyor.promosyonlarla ilgili detaylı bilgiyi canlı yardımdan alabilirsiniz.

Cyprussportingclubs Genel Değerlendirme

KKTC üzerinden hizmet sağlayan Cyprussportingclubs iddaa sitesini incelediğimiz bu yazımızda sizlere yararlı bilgiler vermeye çalıştık.Şirket ve lisans hakkında pek bilgi edinemediğimiz site kıbrısta gerçek bir iddaa ofisi ile hizmet veriyor.Sitede sadece iddaa bölümleri bulunuyor,henüz canlı gazino ve slotlar benzeri oyunlar yer almıyor.Ödeme yöntemlerine paykasa ekleyerek klasiklikten bir nebze kurtulmuş görünüyor.Site iddaa konusunda sürekli güncellenirken türk oyunculara cazip musabaka fırsatları sunuyor.Ancak piyasadaki sitelerle kıyasladığımızda Cyprussportingclubs küçük bir site konumunda kalıyor.Kendilerini geliştirmeler ve bölümler eklenmesi ile iddaaciler için daha cazip hale gelebilir.Sizinde site hakkında görüş,bilgi ve tecrübeleriniz varsa yorum bırakarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

buton