Ecopayz


Ecopayz Nedir?
, online olarak kullanılabilen, pratik, hızlı ve güvenli bir ödeme işlemi olarak kabul edilmektedir. Bu tür pratik imkanlardan dolayı ve geniş bir para birimi haznesi ile, uluslararası alanda hızlı bir yayılma gösterdiğini de belirtebiliriz.
Ecopayz markasının genel anlamdaki hizmeti içerisinde, e-cüzdan sistemi olarakta geçmektedir. 2000 yılında kurularak hizmet vermeye başlamış olan Ecopayz markası, bir dönem ile de anılmaktadır.
Günümüzde ise daha çok ön planda Ecopayz ismi tercih edilmekle beraber, Ecocard markası da ana hizmet dallarından bir tanesi olarak aktifliğini korumaktadır.
 
Ecopayz Kart Nereden Satın Alınır?
Ecopayz kartı satın almak için birkaç adım bulunuyor. Bu adımların temelinde sadece Ecopayz resmi sitesine girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Ecopayz resmi sitesine girdiğinizde;
• EcoAccount Hesabı açılmalıdır. Hesap açma işlemi ücretsiz ve kolay olduğu da aktarılan bilgiler arasındadır.
• Üyelik işlemi tamamlandığında hesabınız üzerinden giriş yaparak, Ecocard simgesine basılmalıdır,
• Burada kartı satın almak için çeşitli yönlendirmeler ve seçenekler bulunmaktadır, (Kartı satın almak için online ödeme sistemleri, kredi kartı ve doğrudan banka havalesi gibi yöntemler kullanılabilmektedir. Kart adrese en geç 3 haftaya kadar teslim edilmektedir.
• Kart satın alma işleminin ardından adresinize girdiğinizde aktivasyon ve onaylama işlemleri yaplmaldır. Bunun için tekrar hesabınıza giriş yaparak kartınız üzerinde son 4 rakamı girerek onaylama işlemi yapılmalıdır,
• Tüm bu adımlardan sonra Mastercard’ın geçtiği heryerde Ecopayz sistemini kullanabilirsiniz.
 
Ecopayz Kart Nasıl Kullanılır?
Kullanım mantığında, mevcut bir bakiye bulunur. Bu bakiye sizin yatırdığınız tutar ile ilişkilidir. Böylece düzenli ve hesaplı bir finansal işlemlerin yapılabilmesine de ön ayak olmaktadır. Bununla birlikte, Banka Hesabı ya da diğer bankalar ile bir bağlantısı olmadan kullanılabilmektedir. Bankalardan bağımsız bir şekilde kullanılabilmesini sağlayan çoklu para birimine sahip bir ödeme imkanıdır.
 
Ecopayz Kart Hangi iddaa Sitelerinde Geçerlidir?
Ecopayz kartın geçerli olduğu günümüzde oldukça fazladır. Ecopayz müşteri kitlesi ve kullanım sıklığı fazla olduğundan, iddaa sitelerinin ön planda tuttuğu ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır.
Özelikle kapsamlı bir hizmeti uluslararası alanda sunan ve uzun zamandır faaliyette olan iddaa sitelerinde mutlaka Ecopayz yöntemini görebilmekte mümkündür.
Ecopayz ile para yatırma ve para çekme işlemlerini yapabileceğiniz iddaa siteleri arasında;
, , , , , , , , iddaa siteleri yer almaktadır.

buton